اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
فايل ها
کتاب خوان تیرماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نماز
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران1396/7/15 شنبه دو خبر از کتابخانه علامه طباطبایی اسفرورین

جمع خوانی کتاب های دفاع مقدس در کتابخانه عمومی اسفرورین

تعدادی از کتاب های ارزشمند حوزه ی دفاع مقدس در کتابخانه عمومی علامه طباطبایی اسفرورین جمع خوانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، کتاب های تشنه لبان، شهید کلاهدوز و تعدادی دیگر از کتاب های حوزه ی دفاع مقدس در این کتابخانه جمع خوانی شدند.

از جمله این برنامه ها برپایی نمایشگاه کتاب با عنوان دلاوران عاشورایی، برگزاری کارگاه قصه گویی برای کودکان بود با موضوع ایثار و شهادت و جلسات معرفی کتاب بودند.

************

آیین اختتامیه جشنواره رضوی در اسفرورین برگزار شد، در این مراسم تینا ناصری فرد عضو فعال کودک به قرائت متن ادبی در خصوص امام حسین و یاران با وفایش پرداخت سپس امام جمعه موقت اسفرورین حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا احسانی به موضوع ولایت فقیه و نقش آن در دفاع مقدس پرداخت.

این مسوول در رابطه با نقش سازنده و موثر ولی فقیه به عنوان فرمانده کل قوا در دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: امام خمینی (ره) به عنوان یک شخصیت کاریزما در راس فرماندهی نیروهای مسلح توانست در بسیج آحاد مردم برای دفاع از سرزمین ایران اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی پیامبر گونه عمل نماید.

حجت الاسلام احسانی افزود: معمولا‏ رهبران اسلامی با برخورداری از سه ویژگی معماری، فرماندهی و فقاهت زعامت می‌نمایند ‏لذا اعلام جنگ و صلح از شئونات ولایی محسوب می‌گردد. حضرت امام خمینی (ره) از جمله آن رهبران ‏اسلامی بود که با رویکرد دین ما عین سیاست ما و سیاست ما عین دیانت ماست با تاکید بر دفاع از نگاه اسلام،بزرگترین جنگ فرسایشی قرن را فرماندهی کرد.

درپایان مراسم هم کتابداران جوایزی به رسم یادبود به شرکت کنندگان در مسابقه رضوی اهداء کردند.

کتابخانه عمومی اسفرورین توسط ثریا یوسفی منفرد و زکیه مهرعلیان اداره می شود.

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما