اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
فايل ها
کتاب خوان تیرماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نماز
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران

1396/7/15 شنبه کتاب حاج حمزه در کتابخانه صاحب الزمان (عج) بویین زهرا نقد و بررسی شد

جلسه نقد و بررسی کتاب حاج حمزه با حضور نویسنده کتاب و حمزه قربانی شخصیت اصلی این کتاب در کتابخانه عمومی صاحب الزمان (عج) بویین زهرا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، در این جلسه همچنین سرهنگ ملک محمدی فرمانده سپاه ناحیه بوئین زهرا، صفر امینی ریاست اداره کتابخانه های شهرستان بوئین زهرا و حسین نجفی از جانبازان هفتاد درصد دفاع مقدس حضور داشتند.

روح اله شریفی نویسنده کتاب حاج حمزه در این جلسه گفت: در استان قزوین دوسردار شجاع و دلیری داریم که در دفاع مقدس حضور تاثیر گذاری داشتند و لحظه به لحظه حضور آنها در جنگ تحمیلی می تواند در کتابی آورده شود.این بزرگواران سردار عبدالله عراقی و سردار حاج حمزه قربانی می باشند که کتاب بنده پیرامون حاج حمزه و خاطراتشان می باشد.

وی خاطرنشان کرد: بنده چندین بار با ایشان تماس گرفتم تا برای مصاحبه نزدشان بروم که ایشان نپذیرفتند اما نهایتا با اصرا دوستان ایشان با بنده همکاری کرده و طی چند جلسه مصاحبه خاطرات ایشان را گرد آوری کردم و بعد از نوشتن آنها مجموعه گردآوری شده را به خدمت ایشان برده و تایید ایشان را گرفتم، امیدوارم با تهیه کتاب حاضر توانسته باشم بخش کوچکی از زحمات بزرگ سردار قربانی و دیگر رزمندگان دفاع مقدس را جبران کرده باشم.

در ادامه حسین نجفی از جانبازان سر افراز دفاع مقدس و هم رزم حاج حمزه از رشادتها و تلاشهای 90 ماهه ایشان اشاره نموده و یاد آور شدند امروزه وظیفه نسل جوان این است که با خواندن چنین کتابهایی و با شناخت هر چه بیشتر قهرمانان واقعی مرز و بوم خود برای حفظ همان آرمانها و ارزشها تلاش کنند.

سپس سردار قربانی نیز نهایت تقدیر و تشکر را از دست اندر کاران برنامه و نویسنده کتاب داشتند.

 در پایان از حاج حمزه ، نویسنده کتاب و هم رزم سردار آقای نجفی توسط جناب آقای امینی رئیس اداره کتابخانه های شهرستان بوئین زهرا تقدیر و تشکر به عمل آمد.

از دیگر اقدامات انجام شده در کتابخانه بویین زهرا برگزاری نمایشگاه کتاب بود که این نمایشگاه در دو بخش (محرم و دفاع مقدس) توسط علی بالایی کتابدار کتابخانه برپاشد و بهترین کتب با موضوعات دفاع مقدس ، عاشورا ، امام حسین(ع)و ... در این نمایشگاه در معرض دید اعضا قرار گرفت.

لیلا زکی لو مسوولیت اداره کتابخانه عمومی صاحب الزمان (عج) را برعهده دارد.

پایان پیام///

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما