اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
فايل ها
کتاب خوان تیرماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نماز
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران

1396/7/15 شنبه نمایشگاه کتاب از فرات تا کارون در کتابخانه شهید بهشتی تاکستان برگزار شد

مسوول کتابخانه عمومی شهید بهشتی تاکستان از برگزاری نمایشگاه کتاب با عنوان و موضوع از "فرات تا کارون" با معرفی کتاب هایی در حوزه ی دفاع مقدس و قیام سید الشهدا در این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، سمیرا طاهرخانی اضافه کرد: کتابخانه  شهید بهشتی همزمان با هفته دفاع مقدس و  ایام محرم با اجرای برنامه های متنوع میزبان علاقمندان به این حوزه بود.

وی ادامه داد: برگزاری شب شعر هفته دفاع مقدس که در طی آن شرکت کنندگان شعرهایی متناسب با این حوزه را قرائت کرده ا زجمله این برنامه ها بود که طی آن شرکت کنندگان به بحث و تبادل نظر در مورد اشعار  پرداختند همچنین در این نشست شرکت کنندگان با شاعران نامدار دوران دفاع مقدس آشنا شدند.

طاهرخانی افزود: دیگر برنامه اجرا شده برنامه خاطره گویی از دوران 8 سال دفاع مقدس بود که از زبان جبار عرب محمدی کتابدار کتابخانه و جانباز جنگ برای نوجوانان بیان شد.

این مسوول اضافه کرد: همچنین در بخش کودک کتابخانه کارگاه قصه گویی  و نقاشی با موضوع دفاع مقدس برای آشنایی هرچه بیشتر کودکان با این دوران مهم برگزار شد. 

طاهرخانی خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه های انجام شده دیدار کتابداران و رییس اداره شهرستان با آقای عرب محمدی کتابدار کتابخانه و تقدیر از ایشان بود.

پایان پیام////

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما