اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان شهریورماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نماز
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران1396/7/17 دوشنبه کارگاه پلیس و کودک در کتابخانه شهید فهمیده تاکستان برگزار شد

همزمان با هفته ی نیروی انتظامی کارگاه آموزشی باعنوان پلیس و کودک با بیان تاریخچه و مفاهیم اولیه پلیس و نظم و امنیت آشنایی پیدا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، در ادامه این کارگاه که با توضیحات سعید نوری کتابدار کتابخانه همراه بود اعضا با شاخه های تخصصی پلیس آشنا شده و به ضرورت حفظ نظم و امنیت در جامعه آگاهی یافتند.

همچنین در این کارگاه روشهای حفاظت فردی و اطلاعاتی و چیزهایی که کودکان باید در مواجه با جامعه و اشخاص غریبه جهت بالا بردن ضریب ایمنی خود یاد بگیرند را آموخته تا در دنیای واقعی بکار برند.

در پایان دو جلد از کتابهای کتابخانه که درباره پلیس و امنیت بود برای اعضا معرفی و به بررسی محتوایی آنها پرداخته شد.

از دیگر اقدامات انجام شده در این کتابخانه برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی است که با حضور اعضا، علاقه مندان، کتابداران و جمعی از مسوولان شهرستان تاکستان برگزار شد .

در این مراسم که با حضور تنی چند از شرکت کنندگان در جشنواره همراه بود مسئول کتابخانه درباره امکانات و برنامه های فرهنگی انجام شده در کتابخانه توضیحانی ارائه داده و به تبیین اهداف فرهنگی کتابخانه پرداخت.

در ادامه لیلا طاهرخانی مسوول کتابخانه ضمن توضیحاتی درباره روند و نحوه برگزاری جشنواره رضوی نسبت به تهییج و تشویق حضار و خانواده ها جهت شرکت در جشنواره های آتی به بیان مطالبی پرداختند.

در پایان مراسم از برگزیدگان کتابخانه ای جشنواره رضوی در بخش نقاشی ، مکتوب و الکترونیک تقدیر به عمل آمده و هدایایی به رسم یادبود به ایشان تقدیم گردید.

گفتنی است این دوره از مسابقات رضوی از سری مسابقات سراسری جشنواره رضوی بوده که هر ساله در ایام دهه کرامت در سراسر کشور برگزار شده که کتابخانه ها هم به طبع آن در این جشنواره حضوری فراگیر دارند.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما