اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
فايل ها
کتاب خوان تیرماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نماز
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران1396/7/19 چهارشنبه خبرهایی از کتابخانه های عمومی استان قزوین

برنامه های متنوع فرهنگی بمناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی که تقارن با هفته دفاع مقدس داشت در کتابخانه امام خمینی(ره) برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، رمضان حیدری مسوول کتابخانه هدف از برگزاری برنامه های فرهنگی را معرفی بهتر و بیشتر قیام امام حسین(ع) و یاران وفادار ایشان برای کودکان و نوجوانان و همچنین یادآوری خاطرات و دلاوریهای رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس میباشد که با استقبال اعضا و مراجعین مواجه شد.

وی یادآور شد: برپایی نمایشگاه کتاب با موضوع  عاشورای حسینی، برپایی نمایشگاه کتاب با موضوع دفاع مقدس، بازگوکردن وقایع عاشورا و معرفی کتاب برای نوجوانان، جمع خوانی کتاب: تشنه لبان، بازخوانی خاطرات و حکایتهای شنیدنی ازدوران دفاع مقدس، از جمله اقدامات و فعالیتهای این کتابخانه طی ماه جاری بوده اند.

***************

احمد لشگری مسوول کتابخانه عمومی شهید مطهری ضیاآباد از برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی به مناسبت های ملی مذهبی در این کتابخانه خبر داد.

برگزاری نمایشگاه کتاب، نمایشگاه عکس شهداء، نمایش نمادین فضای جبهه و جنگ در کتابخانه و برگزاری نشست های نقد و بررسی و معرفی کتاب، از دیگر اقداماتی هستندکه در کتابخانه ضیاء آباد برگزار می شوند.

**************

تجهیز بخش کودک کتابخانه عمومی خواجه نصیرالدین طوسی معلم کلایه به مناسبت ایام هفته کودک

بخش کودک کتابخانه عمومی معلم کلایه با کمک اداره کل کتابخانه ها تجهیز و بهسازی شد که طی این اقدام وسایل مناسب و جذاب و مفید برای بازی کودکان آماده سازی شد و در اختیار مخاطبان قرار گرفت .

کتابخانه عمومی خواجه نصیرالدین طوسی توسط حمیرا کاظمی الموتی و سید عابدین حسینی اداره می شود.

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما