اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان شهریورماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نماز
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران


1396/8/17 چهارشنبه استقبال گسترده ی مخاطبان از برنامه های فرهنگی کتابخانه یادگار امام محمدیه

مسوول کتابخانه عمومی یادگار امام شهر محمدیه از برگزاری برنامه ها و فعالیت های متنوع فرهنگی  در مناسبت های مختلف در این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، علی کشاورز قدیمی اظهار داشت: این کتابخانه با تعامل و همکاری مستمر فعالیت هایی جهت جذب هرچه بیشتر عموم مخاطبان انجام می دهد که با استقبال خوبی نیز رو به رو شده است.

وی ادامه داد: برگزاری کارگاه های تخصصی و آموزشی و تربیتی از جمله (کارگاه تخصصی شعر وداستان ، فعالیت انجمن ادبی عارف، مسابقات مکتوب ،قصه گویی ، جمع خوانی ، نقاشی ،آموزش مفاهیم علوم وریاضی ، آموزش مفاهیم دینی وقرآنی، کاردستی، نمایش عروسکی و جلسات روانشناسی خانواده از جمله اقدامات انجام شده در این کتابخانه هستند.

کشاورز قدیمی خاطرنشان کرد: کارگاه معرفی کتاب برای مادران و برگزاری نشست های تخصصی کتاب بصورت مدرسه ای و کتابخانه ای توانسته است این مرکز را بعنوان یک مرکز فرهنگی تاثیر گذار و الگو معرفی کند.

این مسوول در پایان گفت: کتابخانه یادگار امام برخوردار از بخش های مختلف از جمله سالن مطالعه، کافی نت، بخش های کودک و نوجوان، خدمات مرجع و مخزن کتب عمومی با برگزاری مسابقات و کارگاه های مختلف و نشست های نقد و بررسی و معرفی کتاب و ویژه برنامه های کودک و نوجوان، در مسیر افزایش انس عموم مردم با کتاب و کتابخوانی گام برداشته است.

پایان پیام//

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما