اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان شهریورماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نماز
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران

1396/8/21 يكشنبه برگزاری برنامه های فرهنگی متعدد در کتابخانه عمومی سالک قزوینی محمودآباد

مسوول کتابخانه عمومی سالک قزوینی محمودآباد از برگزاری برنامه های فرهنگی مختلف با همکاری سایر دستگاه ها و نهادهای در این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، میثم محمدی اظهار داشت: همزمان با 13 آبان روز دانش آموز و سالروز تسخیر لانه جاسوسی اعضای فعال کتابخانه سالک قزوینی همگام با امت حزب الله انزجار خود را از سیاست های پلید استکبار جهانی با شعار های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ،به رخ جهانیان کشیدند.

محمدی همچنین خاطرنشان کرد: از برگزیدگان هفتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی که از طریق کتابخانه سالک قزوینی در این جشنواره شرکت کرده بودند تقدیر شد، این مراسم با حضورعلیخانی بخشدار مرکزی قزوین ،  محمدی معاونت اداره آموزش و پرورش ناحیه یک قزوین و حقیقی رئیس اداره کتابخانه های قزوین در فرهنگسرای امام رضا (ع) شهر محمودآباد نمونه برگزار شددر این برنامه از برگزیدگان هفتمین دوره جشنواره کتابخوان رضوی با اهدای جوایزی تقدیر به عمل آمد.

این مسوول در ادامه گفت: دومین جلسه کارگاه روزنامه دیواری ویژه مقطع دبستان در مدرسه مصطفی خمینی و سالن کتابخانه سالک قزوینی با موضوع 13 آبان روز دانش آموز و با هدف انسجام کارگروهی و بزرگداشت روز بسیج دانش آموزی با مربی گری خانم فروزان باقری برگزار گردید.

محمدی اظهار داشت: در این کارگاه  منابع مورد نیاز برای جمع آوری مطالب که عبارت اند از کتاب ها، نشریات، اینترنت برای دانش آموزان تشریح شد.

وی اضافه کرد: در این راستا اهمیت مطالعه نشریات در بروز شدن اطلاعات دانش آموزان توضیح داده شد و دانش آموزان با نشریات بخش کودک آشنا شده  و پس از مرور مطالب آن با استفاده از شماره های گذشته نشریات اطلاعات روزنامه دیواری خود را گردآوری کردند.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما