اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان شهریورماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نماز
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران


1396/8/22 دوشنبه کتابخانه های عمومی آبیک فرارسیدن ایام بزرگداشت کتاب و کتابخوانی را گرامی داشتند

رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک برنامه های هفته ی کتاب کتابخانه های این شهرستان را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، محمدحسین انصاری اظهار داشت: برنامه ها و فعالیت های مختلفی دراین کتابخانه ها برگزار می شوند که در راستای جذب عموم مردم به سمت مطالعه ی مفید و افزایش دانش مفید اعضا است.  

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه کتابخانه های امام محمدباقر(ع) و امام رضا(ع) شهرستان آبیک برخوردار از بخش های تخصصی و مجزای کودک هستند برنامه ها و فعالیت های مستمر و منظمی دراین بخش ها برگزار می شود که با استقبال خوبی نیز از جانب مخاطبان رو به رو شده است.

انصاری تاکید کرد: کارگاه های قصه گویی، جلسات جمع خوانی، کلاس های اموزشی، مسابقات مختلف فرهنگی و کتابخوانی و نمایشگاه های کتاب از جمله برنامه های کتابخانه های این شهرستان هستند که با حضور گسترده ی علاقه مندان برگزار می شوند.

این مسوول همچنین خاطرنشان کرد: مشارکت فعال کتابداران این شهرستان در فعالیت های اجتماعی و مذهبی نیز از اقداماتی است که با هدف جلب رضایت مخاطبان برگزار می شوند.

انصاری تصریح کرد: حمایت امام جمعه شهرستان حجه السلام والمسلمین  موسوی و سایر مسئولان فرماندار، شهردار و اعضای شوراهای شهر نیز از دستاورهای ارزشمند کتابخانه های عمومی این شهرستان هستند.

پایان پیام..

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما