اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان مهرماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران

1396/9/11 شنبه نماینده مجلس شورای اسلامی از کتابخانه عمومی الغدیر ارداق بازدید کرد

بابایی صالح نماینده مجلس شورای اسلامی و رحمانی فرماندار بوئین زهرا، امینی بخشدار دشتابی،  ململی شهردار و اعضای شورای اسلامی و تعدادی دیگر از مسوولان و مدیران بویین زهرا از کتابخانه عمومی الغدیر ارداق بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، در این دیدار گزارشی مبسوط از فعالیت های فرهنگی و عمرانی و تعمیرات اساسی کتابخانه از قبیل نقاشی کامل ساختمان کتابخانه  ، تعویض کلی سیستم گرمایشی، اصلاح روشنایی و سایر فعالیت های کتابخانه و عملکرد کتابخانه ارایه شد.

بابایی صالح در این بازدید ضمن ابراز رضایت از فعالیت های صورت گرفته در کتابخانه ارداق و اجرای برنامه های برنامه های متنوع فرهنگی در هفته کتاب امسال، توجه به مقوله کتاب و حمایت از  کتابخانه ها را طبق منویات مقام معظم رهبری واجب دانست.

رحمانی فرماندار در این بازدید ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته در کتابخانه ارداق خواستار  پشتیبانی هرچه بیشتر مسئولان شهری از فعالیت های فرهنگی  شد .

در ادامه این بازدید صفر امینی رئیس اداره شهرستان از اهم فعالیت های فرهنگی انجام گرفته در هفته کتاب امسال گزارش داد.

اجرای مسابقات فرهنگی، برگزاری نمایشگاه کتاب، برگزاری نشست های معرفی کتاب، تجلیل از اعضای نمونه و اهداکنندگان برتر و همچنین تجلیل از خانواده نمونه عضو کتابخانه و تعامل با مدارس به منظور بازدید و آشنایی دانش اموزان با فعالیت های کتاب و کتابخوانی در کتابخانه ها از جمله برنامه های کتابخانه عمومی الغدیر ارداق به مناسبت ایام بزرگداشت کتاب و کتابخوانی و کتابدار بودند.

مجید انصاری مسوولیت اداره ی کتابخانه عمومی ارداق را برعهده دارد.

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما