اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان مهرماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران
1396/9/12 يكشنبه طی یک هفته: هزار و 600 نفر به عضویت کتابخانه عمومی شهید بهشتی تاکستان درآمدند

مسوول کتابخانه عمومی شهید بهشتی تاکستان از عضویت هزار و 600 نفر همزمان با ایام بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار در این کتابخانه عمومی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، سمیرا طاهرخانی افزود: با تبلیغات و اقدامات انجام شده در راستای افزایش تعداد اعضای کتابخانه، استقبال خوبی از عضویت انجام شد تا اعضای جدید در برنامه های متنوع کتابخانه شرکت کنند.

وی اعلام کرد: از دیگر اقدامات ، بازدید حدود 40 مدرسه از کتابخانه بود که در خلال این بازدید ها دانش آموزان با بخش ها و خدمات مختلف کتابخانه آشنا شده و به عضویت کتابخانه در آمدند و طی بازدید مدارس ابتدایی، برنامه های متنوعی در بخش کودک کتابخانه انجام شد.

طاهرخانی در ادامه گفت:  که برگزاری مسابقات هوش، مسابقه جدول، برگزاری نقاشی همگانی، قصه گویی و جمع خوانی کتاب" پیامبر و قصه هایش " بازدید از بخش های مختلف کتابخانه از جمله: بخش مرجع, کتب کمک درسی، بخش استان شناسی آشنا شده و برگزاری کارگاه آشنایی با شغل کتابداری ، گوشه ای از خدمات این کتابخانه بودند.

این مسوول جذب 200 نسخه اهدایی را از دستاوردهای این کتابخانه عنوان کرد و افزود: کتاب هایی مفید و جذاب توسط اعضا و نیکوکاران به کتابخانه اهدا شد.

وی همچنین گفت: این کتابخانه در ایام هفته ی کتاب، میزبان مسئولین نیز بود که بهمن طاهرخانی نماینده مردم تاکستان در مجلس، سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان ، بهزاد پور شهردار شهر تاکستان و رحمانی رییس اداره آموزش و پرورش تاکستان از کتابخانه بازدید کردند و در جریان نقاط قوت و ضعف کتابخانه قرار گرفتند.

طاهرخانی یاداور شد: برنامه ها و خدمات کتابخانه عمومی شهید بهشتی با اعلام رضایت مسوولان مواجه شد.

پایان پیام//

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما