اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان مهرماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران
1396/9/12 يكشنبه نماینده مردم تاکستان سه هزار نسخه کتاب به کتابخانه های این شهرستان اهدا کرد

 

بهمن طاهرخانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، سه هزار نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی این شهرستان اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، طاهرخانی در دیداری از کتابخانه که با حضور فرماندار، صیاد رحمانی ریاست شورای شهر، رضا رحمانی مدیرت آموزش و پرورش و تعداد دیگر از مدیران و مسوولان شهرستان انجام شد، نماینده مجلس قول مساعد داد: سه هزار نسخه کتاب از منابع معتبر و مفید به منابع کتابخانه تزریق شود.

در این اقدام طاهرخانی نماینده مجلس شورای اسلامی  سخنانی را در مورد مقام و منزلت کتابداران ایراد کرد و گفت: این یک وظیفه است که مسوولان برای دیدار از کتابداران اقدام نمایند .

این مقام مسوول همچنین گفت: من تمام تلاشم را برای اعتلای فرهنگ کتابخوانی و احداث کتابخانه جدید در شهر تاکستان بکارخواهم بست و از تمامی ظرفیتها در این راستا استفاده خواهم کرد تا هرچه زودتر شاهد شکوفایی فرهنگ مطالعه و کتابخانه در شهرستان باشیم .

طاهرخانی رئیس اداره کتابخانه های شهرستان نیز گزارشی از عملکرد کتابخانه های شهرستان ارایه کرد و کمبود فضای مطالعه در کتابخانه عمومی شهید فهمیده را مهم ترین مشکل عنوان کرده و همچنین به کمبود کتابخانه در تاکستان اشاره کرد.

صیاد رحمانی ریاست شورای شهر تاکستان نیز ضمن تقدیر و تشکر ، موضوع واگذاری  کتابخانه مرکزی شهر که در طی چندین سال گذشته بلا تکلیف مانده را عنوان کرد و خواست مکاتبه از سوی اداره کتابخانه با شهرداری در این خصوص انجام گیرد و پیگیریهای لازم انجام شود

طاهرخانی فرماندار، استاد اسداله رحمانی از اعضای انجمن شهرستان، استاد علی پدرام عضو قدیمی انجمن و رضا رحمانی مدیریت محترم آموزش و پرورش نیز در این جلسه صحبت و نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

همچنین ابوالفضل طاهرخانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تاکستان نیز ضمن دیدار از کتابخانه بر لزوم توسعه کمی و کیفی کتابخانه ها و ارتقای سطح خدمات رسانی در کتابخانه ها تاکید کرد. طی این دیدارها علی اکبر طاهرخانی ریاست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تاکستان گزارشی از عملکرد و فعالیت های کتابخانه های این شهرستان برای حضار ارایه کرد.

 

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما