اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان مهرماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران1396/9/14 سه‌شنبه کتابداران شهرستان تاکستان به دیدار نویسندگان این شهرستان رفتند

رییس اداره کتابخانه ها و کتابداران شهرستان تاکستان به همراه تعدادی از مسوولان و اعضای شورای شهر، با نویسندگان، فرهیختگان و پیشکسوتان این شهرستان دیدارکردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، در این اقدام نشست هایی صمیمانه با استاد علی پدرام و استاد اسداله رحمانی  نویسنده و شاعر و محقق زبان تات شهر تاکستان صورت گرفت.

استاد اسد رحمانی این اقدام را ارزشمند و تاثیرگذار در امر آشنایی با فرهیختگان و پیشکسوتان ادبی عنوان کرد که می تواند موجب افزایش تعامل و دوستی اهالی فرهنگ و هنر و کتابخانه ها در سطح شهرستان شود و به برگزاری برنامه های مفید و موثر بینجامد.

رضا رحمانی عضو حقوقی و مدیریت آموزش و پرورش که از حاضرین در این نشست بودند پیشنهاد کرد از همه بزرگان و فرهیختگان ادبی شهرستان دیدار و تقدیر به عمل آید .

 استاد پدرام نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور اصحاب فرهنگ از این دیدار  تقدیر و تشکر کرده و این حرکت را یک کار بزرگ فرهنگی برشمردند.

طاهرخانی رئیس کتابخانه های شهرستان طی این دیدار و ملاقات استاد علی پدرام گفتند ، یکی از سیاست های کلی نهاد و اداره کل کتابخانه های استان همین روابط حسنه و خوب بین اعضای انجمن بوده و تاکید بر استمرار دیدار و ملاقات با اعضا به همه روسای شهرستان گردیده تا از ظرفیت خوب حضور این بزرگواران نهایت استفاده شود.

از دیگر اقدامات انجام شده مشارکت در تجهیز مدرسه روستای شنستق علیا از توابع شهر خرمدشت بود که از اداره کتابخانه های شهرستان تاکستان به دلیل مشارکت در تجهیز و بهسازی مدرسه قدردانی به عمل آمد .

مراسم افتتاح این کتابخانه با حضور جلیلوند مدیریت آموزش و پرورش شهر خرمدشت ، استاد پدرام و خسرو رحمانی از اعضای حقیقی انجمن کتابخانه های شهرستان ،علی اکبر طاهرخانی ریاست اداره کتابخانه های شهرستان و سید مصطفی علوی نویسنده و حامی مالی کتابخانه مدرسه  و جمعی از اهالی روستا برگزار شد.

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما