اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان مهرماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران1396/9/16 پنجشنبه طی یکماه: برگزار ی 40 برنامه فرهنگی آموزشی متنوع در کتابخانه سالک قزوینی محمودآباد

مسوول کتابخانه عمومی سالک قزوینی محمودآباد از برگزاری 40 برنامه فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و ورزشی به مناسبت ایام بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار در این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، میثم محمدی اظهار داشت: این ویژه برنامه ها که با همفکری کتابداران کتابخانه ، معلمان و مشاوران مدارس در قالب طرحی جامع مورد تدوین قرار گرفت ، با موفقیت اجرا شد.

وی ادامه داد: مسابقات کتابخوانی ، مسابقات  ورزشی، تست هوش و پخش فیلم با موضوع فرهنگ کتابخوانی از جمله برنامه های این طرح جامع بود تا ضمن ارتباط موثر بین کتابخانه و مخاطبان آن ، بستری مناسب برای افزایش سرانه کتابخوانی در گروه های سنی مختلف به ویژه کودکان و نوجوانان ایجاد گردد .

محمدی خاطرنشان کرد: پخش فیلم و انیمیشن با موضوع کتابخوانی، برگزاری مسابقات فوتبال بین دانش آموزان مدارس تحت عنوان (جام یار مهربان) که گامی مهم در ارتباط موثر با مخاطبان دانش آموز کتابخانه بود و برگزاری نشست های نقد و بررسی و معرفی کتاب از دیگر فعالیت های انجام شده در این کتابخانه بودند.

وی همچنین برگزاری نمایشگاه های کتاب، جلسات معرفی کتاب و شعرخوانی ، جمع خوانی، کارگاه های قصه گویی و داستان خوانی را از دیگر اقدامات انجام شده در این زمینه عنوان کرد .

محمدی ابراز امیدواری کرد با تلاش های صورت گرفته شاهد افزایش انس و مراجعه مردم به کتابخانه و ارتقای سطح مطالعه ی مفید باشیم.

پایان پیام//  

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما