اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
فايل ها
کتاب خوان مردادماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نماز
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران
1396/10/7 پنجشنبه بازدید مدیر کل کتابخانه های استان از کتابخانه های عمومی بخش محمدیه

   

رویا اسماعیلی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان قزوین از کتابخانه های عمومی بخش محمدیه بازدید کرد، .در این بازدید اسماعیلی ضمن صحبت با کتابداران و اعضا و مراجعین این کتابخانه ها از نزدیک با نظرات و پیشنهادهای کتابداران و اعضاء برای بهتر شدن خدمات کتابخانه ها آشنا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، در این دیدار اسماعیلی توصیه هایی جهت خدمات مطلوب به شهروندان و تکریم مراجعان به کارمندان کتابخانه ها کرد.

.همچنین اسماعیلی ضمن بازدید از زمین مورد نظر جهت ساخت کتابخانه در شهرهای بیدستان وشریفیه از شهرداران و اعضائ شوراهای اسلامی این دو شهر تقدیر نموده و اظهار امیدواری کرد که با همت مجموعه شورا ها اسلامی وشهرداری های این دو شهر ، در اسرع وقت شاهد ساخت و راه اندازی کتابخانه استاندارد باشیم .

لازم به ذکر است که در بخش محمدیه سه کتابخانه تحت پوشش اداره کل کتابخانه های عمومی استان قرار دارد که کتابخانه های :دبیر سیاقی با مسئولیت مهدی رشوند و کتابخانه یادگار امام با مسئولیت علی کشاورز قدیمی در شهر محمدیه قرار دارند و کتابخانه دارالعباس در شریفیه قرار دارد که مسئول کتابخانه سرکار پریسا جعفری می باشند.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما