اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
بمناسبت هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
حدیث
خبرگزاری ها
فايل ها
کتاب خوان آبانماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران
1396/10/12 سه‌شنبه نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی از کتابخانه روستای یحیی آباد دیدار کرد

بهمن طاهرخانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، امیر طاهرخانی نماینده اسبق شهرستان به همراه  بخشدار آقای اسماعیلی و روسای ادارات و اعضاء شورای روستای یحیی آباد از کتابخانه عمومی شهید ثالث یحیی آباد بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، در این دیدار مسئول کتابخانه ضمن خیر مقدم به مسولان و تقدیر از اهداء کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان تاکستان توسط نماینده محترم، گزارشی از فعالیت های کتابخانه وخدماتی که کتابخانه به مراجعان ارائه می کند را ارایه کرد.

در این بازدید بهمن طاهرخانی ارزش و جایگاه کتابخانه در جامعه ما را مهم تلقی کرد و ضمن بیان این نکته که سرانه مطالعه در ایران پایین است گفت: باید دراین زمینه فعالیت های بیشتری بکنیم و با برنامه های مفید احاد مردم جامعه را به سوی کتاب و مطالعه سوق دهیم .

دراین دیدار  علی اکبر  طاهرخانی رئیس کتابخانه های شهرستان تاکستان ضمن تقدیر ازمسولان واعضائ شورای روستا برای بازدید ازکتابخانه براهمیت توجه مسولان به کتابخانه تاکید کرد و حمایت وهمراهی مسولان دراین زمینه را باعث دلگرمی کتابداران در انجام دادن هرچه بهتر فعالیت ها عنوان کرد.     

حبیب آشوری مسوولیت اداره کتابخانه عمومی شهید ثالث یحیی آباد را برعهده دارد .  

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما