اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان مهرماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران


1396/10/13 چهارشنبه شهردار بویین زهرا بر اهمیت توسعه ی مطالعه مفید تاکید کرد

حسین غیاثوند شهردار بوئین زهرا طی بازدید از کتابخانه عمومی صاحب الزمان(عج) بوئین زهرا گفت: به منظور توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی و برنامه ریزی برای نهادینه کردن فرهنگ مطالعه باید تلاش مضاعف کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، شهردار بویین زهرا اظهار داشت: توجه به مطالعه  کتاب و گسترش فرهنگ کتاب خوانی از راههای مهم توسعه فرهنگی جامعه است.

وی در ادامه این جلسه افزود: بحمدلله بسترهای لازم برای توسعه و نشر کتابخوانی در شهرستان مهیاست که این میطلبد تا همه دستگاه ها بویژه ستگاه های آموزشی نقش خود را در این زمینه به نحو مطلوب ایفا کنند.

غیاثوند اظهار داشت: یکی از راه های ترویج فرهنگ کتابخوانی، توسعه  مراکز فرهنگی بخصوص کتابخانه های عمومی و تامین منابع و ایجاد انگیزه در یکایک افراد جامعه به خصوص دانشجویان ،دانش آموزان ، نوجوانان و جوانان است.

غیاثوند خاطرنشان کرد:پیگیری  مراحل پیشرفت ساختمان جدید کتابخانه، خرید کتب جدید با موضوعات دانشگاهی و دبیرستانی  و ایجاد بستر مناسب و تشویق آحاد جامعه به مطالعه و استفاده از کتابخانه ها از مهمترین اولویت های شهرداری بویین زهرا است.

وی در رابطه با افزایش جذب کتاب های اهدایی تاکید کرده و گفت: اهدای کتاب اهدای دانایی است از اهداکنندگان  کتاب به صورت عمده  به کتابخانه های شهرستان باید به صورت ویژه تقدیر شود تا رسم اهدای کتاب در جامعه نهادینه شده و بتوانیم منابعی غنی به صورت اهدای کتاب در کتابخانه ها داشته باشیم .

شهردار بوئین زهرا  در خصوص تکمیل پروژه ساخت کتابخانه مرکزی شهرستان تاکید کرد و گفت: تلاش ما این است که بتوانیم ساختمان کتابخانه مرکزی شهرستان را در کمترین زمان ممکن ساخته و مورد بهره برداری قرار دهیم.

در این دیدار صفر امینی رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بویین زهرا توضیحاتی در رابطه با اقدامات انجام شده در کتابخانه های این شهرستان توضیحاتی ارایه کرد.

پایان پیام ///

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما