اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان مهرماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران
1396/10/16 شنبه تاکید استاندار قزوین بر غنی سازی منابع کتابخانه ها با اهدای کتب خوانده شده

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین گفت: استاندار قزوین با حمایت خوب خود از فعالیت های فرهنگی و توسعه ی کمی و کیفی کتابخانه های عمومی، بر لزوم اهدای کتاب های خوانده شده و بلااستفاده تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، رویا اسماعیلی اظهار داشت: رایزنی هایی با استاندار محترم قزوین در راستای ایجاد شرایط مناسب جهت اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی انجام شد که در این راستا ایشان حمایت خود را از این اقدام اعلام کردند.

وی ادامه داد: در این راستا استانداری قزوین نامه ای برای تمامی دستگاه های استان ارسال داشته که در این نامه امده :

با عنایت به نقش موثر ترویح کتابخوانی در رشد و تعالی فرهنگ فردی و کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه و با توجه به محدودیت منابع و کتب موجود در کتابخانه های عمومی استان ، شایسته است در راستای ترویج سنت حسنه ی گلریزان کتاب، کتاب هایی که در انبارها، کتابخانه ها و انتشارات دستگاه ها انباشه شده و بلااستفاده است را به کتابخانه های عمومی اهدا نمایید ، تا از این طریق در دسترس عموم قرار بگیرد  و به نحو احسن مورد استفاده قرار گیرد.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: با توجه به اقدامات انجام شده امید است شاهد افزایش تعداد منابع کتابخانه های عمومی با حمایت و همکاری سایر دستگاه ها و رونق برنامه های مفید فرهنگی باشیم .

پایان پیام// 

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما