اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
بمناسبت هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
حدیث
خبرگزاری ها
فايل ها
کتاب خوان آبانماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران

1396/11/14 شنبه برگزاری جلسات جمع خوانی و قصه گویی در کتابخانه امام خمینی (ره) قزوین

مسوول کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) قزوین از برگزاری جلسات جمع خوانی و قصه گویی در این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین ، رمضان حیدری اظهار داشت: کتابخانه امام خمینی (ره) با برگزاری برنامه های فرهنگی متنوع میزبان علاقمندان به کتاب و کتابخوانی بود و با اجرای برنامه های و نمایشگاه ها موفق گردیده تا مراجعین را به کتابخانه و کتابخوانی مشتاق نماید.

وی ادامه داد: از جمله این برنامه ها برنامه قصه گویی با بیان قصه ای برگرفته از کتاب "خرسی خال خالی می شود" ، مناسب گروه سنی خردسالان، در بخش کودکان بود.

حیدری خاطرنشان کرد:کتاب داستان های شاهنامه، تحت عنوان "قصه های تصویری از شاهنامه فردوسی" بازنویسی شده توسط حسین فتاحی، از انتشارات قدیانی در جمع صمیمی و دوستانه اعضای فعال گروه سنی 10تا 12 ساله کتابخانه امام خمینی جمع خوانی شدند.

این مسوول در ادامه گفت: همچنین کتاب های نورسیده به بخش کودکان، پس از ثبت و آماده سازی، جهت معرفی و شناساندن بیشتر آنها به مخاطبان خود، در قالب نمایشگاهی چند روزه در معرض دید اعضا قرار گرفتند.

حیدری یادآور شد: ساخت کاردستی های خلاقانه با استفاده از قطعات و وسایل اضافی و دورریختنی یکی از علاقه مندی های کودکان است که تاثیرات مثبت فراوانی بر پرورش خلاقیت و حس استقلال کودکان دارد و با موفقیت در این کتابخانه برگزار می شود .

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما