اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
بمناسبت هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
حدیث
خبرگزاری ها
فايل ها
کتاب خوان آبانماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران


1396/11/16 دوشنبه حمایت خوب ائمه ی جمعه و جماعات شهر محمودآباد از کتاب و کتابخوانی

مسوول کتابخانه عمومی سالک قزوینی محموداباد از حمایت خوب و قابل تقدیر ائمه ی جمعه و جماعات این شهر از کتاب و کتابخانه های عمومی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، میثم محمدی اظهار داشت: با هماهنگی های انجام شده با ستاد نماز جمعه شهر محمودآباد نمونه مبنی بر معرفی کتاب از طریق تریبون نماز جمعه  این شهر ،اولین کتابی که بین صلاتین با عنوان آن بیست و سه نفر بود که با استقبال بی نظیر نمازگزاران اعم از زن و مرد مواجه شد.

وی ادامه داد: دومین طرحی که در روز جمعه در مصلی نماز جمعه این شهر توسط کتابخانه سالک برگزار شد برگزاری نمایشگاه کتاب با موضوع ایام فاطمیه و دهه فجر انقلاب اسلامی بود که آحاد مردم با عضویت در کتابخانه کتاب های ارائه شده را به امانت بردند.

محمدی خاطرنشان کرد: حجت الاسلام رشوندی امام جمعه محمودآباد ضمن استقبال از این طرح و فعالیت های ارزشمند فرهنگی در محمودآباد براهمیت ادامه ی همکاری و تعامل در این زمینه تاکید کرد.

این مسوول در پایان گفت: حمایت ائمه ی جمعه و جماعات به دلیل اعتماد و جایگاه ارزشمندی که در جامعه دارند می تواند نقش مهم و موثری در رونق بخشی به کتابخانه های عمومی داشته باشد که از این ظرفیت نهایت استفاده را خواهیم داشت.

 

 

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما