اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
فايل ها
کتاب خوان مردادماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نماز
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران

1396/11/22 يكشنبه همزمان با یوم الله 22 بهمن: حضور پرشور مردم در غرفه ی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین

همزمان با یوم الله 22 بهمن غرفه ی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین شاهد حضور پرشور و مشتاق مردم حاضر در راهیپمایی بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، در این غرفه که با حضور مدیرکل ، معاونت و کارشناسان اداره کل برگزار شد، برگه های عضویت رایگان کتابخانه ها، بسته ها و هدایای فرهنگی، برشورهای اطلاع رسانی کتابخانه ها و اعلام برنامه های فرهنگی کتابخانه ها انجام شد.

رویا اسماعیلی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین نیز در حاشیه ی این مراسم گفت: انقلاب اسلامی تاکنون برهمه شئون فرهنگی جامعه اثر گذاشته است و کاملا طبیعی است.

وی خاطرنشان کرد: وقوع انقلاب اسلامی تحولات عمیق اجتماعی و فرهنگی مهمی در جامعه ما به وجود آورده است، اصولا تفاوت انقلاب اسلامی ایران با دیگر انقلاب ها در مسئله ی فرهنگ است.

اسماعیلی اظهار داشت: مهم‌ترین مسئله انقلاب این بود که یک ملت هویت خود را پیدا کرد، سر خود را بلند کرد و با رهایی از بند استعمار، استقلال و آزادی خود را به دست آورد ، در این راستا کتابخانه های عمومی وظیفه خود می دانند که در راستای آگاهی بخشی و افزایش بصیرت و اگاهی مردم نسبت به ارزش ها و آرمان های انقلاب نهایت تلاش خود را به کار بگیرند. 

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما