اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان شهریورماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نماز
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران








1396/12/16 چهارشنبه فعالیت های فرهنگی کتابخانه عمومی شال تشریح شد

مسوول کتابخانه عمومی شیخ عاملی شهر شال برنامه ها و فعالیت های این کتابخانه را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، ملیحه غفوری اظهار داشت: "برگزاری نمایشگاه کتاب بانوی آب و آیینه" و "برگزاری نمایشگاه آثار معرق عضو کتابخانه "ربابه حاجی محمدی" که این نمایشگاه که حاصل کار دست هنرمند عضو کتابخانه و شامل کارهای چوبی معرق، تزئینی و کادویی بود، از استقبال بسیار خوبی از سوی مراجعین کتابخانه برخوردار شد، از برنامه های این کتابخانه بود.

وی ادامه داد: برگزاری کارگاه نقاشی دیواری مخصوص کودکان عضو کتابخانه که در این کارگاه که با موضوع آزاد برگزار شد، کودکان یاد گرفتند هنگام برگزاری مسابقات و برنامه های جمعی و گروهی، چه نکاتی را رعایت کنند، به طور مثال استقلال در انتخاب موضوع، همکاری در استفاده از وسایل نقاشی و احترام به حقوق متقابل در این کارگاه آموزش داده شد.

غفوری اضافه کرد: برگزاری مسابقه نقاشی با عنوان پرچم میهن و نشست های کتابخانه ای و مدرسه ای و برگزاری برنامه قصه گویی از کتاب" من مشق شب محمود هستم". این داستان که از زبان مشق شب نوجوان شهید محمود مهاجر روایت می شود و به خاطر سبک روایت قصه و هم‌ذات پنداری دانش آموزان با آن بسیار برایشان شیرین بود، نیز از سایر برنامه های این کتابخانه بود.

وی یاداور شد: برگزاری برنامه دیدار با امام جمعه شهر شال به همراه اعضای فعال کتابخانه، تهیه تصاویر شهدای شاخص استان قزوین و بخش شال (دفاع مقدس و مدافعان حرم) و همچنین تصاویر چهره های شاخص استان در زمینه های مختلف ( علمی، ادبی، تاریخی، هنری و ...) در قالب قاب عکس های یکسان و نمایش و استفاده از آنها در بخش های نوجوان، نشریات و مرجع نیز از اقداماتی بود که با هدف بصیرت افزایی مخاطبان برگزار شد.

غفوری در پایان گفت این برنامه ها با همکاری فاطمه آقاعلیخانی کتابدار کتابخانه برگزار شد.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما