اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان شهریورماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نماز
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران


1396/12/17 پنجشنبه نماینده مجلس شورای اسلامی: کتاب متکامل ترین روش انتقال دانش بشری در تمام قرون و اعصار است

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در آیین کتابخانه گردی گفت: کتاب به عنوان متکامل ترین روش انتقال دانش بشری در تمام قرون و اعصار بوده است و چه بسا گوهر علم در گران بهاترین صدف تاریخ، یعنی کتاب جای گرفته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، دکتر داوود محمدی اظهار داشت: ستون تمدن و سکوی تعالی ادراک آدمی و تجربیات موفق بشر در کتاب تبلور یافته است. اسلام دین احترام به فرهنگ و پیشرفت بشر بوده و شاکله و نیز عصاره آن در معجزه پیامبر اکرم (ص) یعنی قرآن نمود پیدا کرده است.

وی افزود: دانش یعنی تسلط، کسی که از علم و بینش برخوردار است یعنی از توانایی و تسلط بیشتری نیز برخوردار است و به واقع کتاب بهترین منبع برای علم و آگاهی است.

محمدی خاطرنشان کرد: لازم است تمامی مسوولان با حمایت و همدلی با مجموعه ی کتابخانه های عمومی در راستای توسعه ی مطالعه ی مفید گام بردارند تا کتابخوانی در جامعه نهادینه شود.

نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان ضمن قدردانی از طرح خوب کتابخانه گردی گفت: برنامه ریزی های مفید و موثر در راستای افزایش فرهنگ مطالعه ی مفید به ویژه در مکان های عمومی می تواند گامی مهم در افزایش فرهنگ خواندن باشد.

پایان پیام...

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما