اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان شهریورماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نماز
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران


1396/12/19 شنبه سیده حمیده زرآبادی: رشد و آگاهی نسل جوان و عامه مردم مرهون کتاب و کتابخوانی است

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای گفت: رشد و آگاهی نسل جوان و عامه مردم مرهون کتاب و کتابخوانی است و نسل امروزی  در پرتو منافع عظیم مطالعه و کتابخوانی، می توانند منشاء خدمات بزرگی برای میهن اسلامی باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه عمومی استان قزوین، سیده حمیده زرآبادی اظهار داشت: هر ملتی که دانش بیشتری داشته باشد سعادت مندتر است.

وی با اشاره به آیات کلام‌الله مجید که خداوند هدف بعثت پیامبر اکرم (ص) را تعلیم کتاب و حکمت عنوان کرده‌اند، افزود:  مسئله کتاب و حکمت تا بدان جا اهمیت دارد که یکی از ارکان اهداف بعثت پیامبر اکرم (ص) است و تاکید فراوانی هم بر روی کتاب است.

این مقام مسوول ضمن بازدید از کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) و بررسی خدمات و فعالیت ها و برنامه های انجام شده در این کتابخانه اظهار داشت: طرح کتابخانه گردی طرحی موفق و موثر است که می تواند موجب گسترش فرهنگ مطالعه ی مفید شده و در راستای ارتقای فرهنگ عمومی مردم موثر باشد.

زرآبادی در پایان از بخش های مختلف کتابخانه بازدید کرده و ضمن صحبت با مدیرکل و کتابداران و مسوول کتابخانه به عضویت افتخاری این کتابخانه درآمد.

 

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما