اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان شهریورماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نماز
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران


1397/1/19 يكشنبه کتابخانه فارسجین با برگزاری فعالیت های مفید فرهنگی انس مردم را با کتاب افزایش داده است

 کتابخانه عمومی شهدای فارسجین با برگزاری برنامه های مفید فرهنگی انس و  علاقه ی مردم با مطالعه ی مفید و کتابخوانی را افزایش داده است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، با هدف جذب حداکثری مخاطب و افزایش علاقه و انگیزه ی افراد برای خواندن کتاب و حضور در کتابخانه ، اقدامات و فعالیت های مختلفی اجرا کرده است .

از جمله ای این اقدامات برگزاری نشست معرفتی عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر بود که با حضور بانوان این روستا و با همکاری با همکاری مسجد جامع فارسجین و مدرسه دخترانه شهید مردانی فارسجین برگزار شد.

در این نشست با سخنرانی حجت الاسلام حاج آقا صفری برگزار گردید مشکلات و معضلاتی روز جامعه که در خصوص حجاب و عفاف و امر به معروف ونهی از منکر  متوجه نوجوانان و جوانان می باشد به بحث و گفتگو گذاشته شده و در پایان امام جماعت به سوالات شرعی شرکت کنندگان در این خصوص  پاسخ گفت.

همچنین با همکاری مدرسه متوسطه دخترانه شهید مردانی فارسجین برنامه ی ویژه ای در رابطه با مقام زن برگزار شد و نمایشگاه کتاب، کارگاه نقاشی ،داستان خوانی، شعرخوانی و قصه گویی از جمله اقدامات انجام شده همزمان با این برنامه بودند.

از برنامه هایی که با استقبال گسترده در کتابخانه فارسجین برگزار می شود ، کارگاه مشاعره است که با هدف انس بیشتر با ادبیات غنی ایران زمین و اعتلای دانش ادبی برگزار شد، شرکت کنندگان در این مشاعره از اعضای نوجوان و از اعضای بزرگسال کتابخانه بودند در پایان از نفر برتر مشاعره توسط کتابخانه تقدیر به عمل آمد.

لیلا محمدی مسوولیت کتابخانه عمومی شهدای فارسجین را برعهده دارد.

 

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما