اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان شهریورماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نماز
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران

1397/1/19 يكشنبه برگزاری کلاس خلاقیت در کتابخانه رفیعی قزوین و کارگاه حفظ محیط زیست در کتابخانه کلج

کلاس هوش و خلاقیت افزایی به منظور ریشه یابی استعدادهای دانش آموزان در کتابخانه عمومی علامه رفیعی قزوین برگزار شد .

این کلاس در رابطه با  هوش غیر کلامی ، توانایی موشکافی اطلاعات و حل مسائل توسط دست ها و درک بصری میباشد که در دایره هوش IQ  ارزیابی میشود که در راستای ارتقاء عینی و ذهنی کودکان برگزار شد و مورد استقبال والدین قرار گرفت.

فریبا حاجی فتحعلی مسوول کتابخانه در رابطه با کلاس های آموزشی این کتابخانه گفت: با هدف جذب هرچه بیشتر مخاطبان به سمت مطالعه ی مفید و انس با فضای پرمهر و گرم کتابخانه های عمومی ، دوره هایی با مضامین علمی، فرهنگی، اجتماعی، اخلاقی و آموزشی برگزار می شوند که با استقبال مخاطبان نیز مواجه شده  است .

************

کتابخانه عمومی آیت الله حاج سید حسین موسوی اقدام به برگزاری کارگاه اهمیت حفظ محیط زیست و آشنایی با فضای سبز داشت.

در این کارگاه حفظ محیط زیست ، کاشت نهال و درخت در فضای طبیعی، مسابقه مقاله نویسی با موضوع فواید کاشت درخت بررسی و مورد آموزش قرار گرفت.

کاشت نهال در محوطه کتابخانه همراه با دانش آموزان دبیرستان شهید مطهری با موضوع اهداءدرخت به زمین پیر، برگزاری نشست معرفی کتاب ومعرفی چهار عنوان کتاب در زمینه کاشت وپرورش درختان وفواید حفظ محیط زیست از دیگر اقدامات انجام شده در این کتابخانه بودند.

 بازدید دانش اموزان شهید مطهری کلج از کتابخانه، برگزار ی مسابقه نقاشی  و کاشت گل در محوطه کتابخانه از دیگر اقداماتی بود که توسط پریسا کهنسال مسوول کتابخانه انجام شدند.

 

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما