اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان شهریورماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نماز
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران
1397/1/19 يكشنبه تاسیس کتابخانه تخصصی امام رضا(ع) /حضور 150 هزار کودک در جشنواره کتابخوانی رضوی

در دیدار مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) و دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور مطرح شد:

تاسیس کتابخانه تخصصی امام رضا(ع) /حضور 150 هزار کودک در جشنواره کتابخوانی رضوی

مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) گفت: کتابخانه تخصصی امام رضا(ع) تاسیس می شود.

به گزارش خبرگزاری رضوی؛ محمود رضا برازش مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) به همراه معاونان این بنیاد به دیدار علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور رفت و با وی درباره فعالیت های حوزه فرهنگ رضوی به گفت و گو نشست.

در این دیدار  مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) ضمن تجلیل از برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور افزود: این جشنواره با حضور گسترده علاقمندان در قالب جشنواره بین المللی امام رضا(ع) برگزار  شد.

برازش افزود: به دنبال آن هستیم تا با همکاری دستگاههای متولی کتاب مثل نهاد کتابخانه های عمومی کشور دوره های آموزشی تولید مناسب کتاب در حاشیه برنامه های جشنواره برگزار کنیم تا کتاب های تولیدی از استانداردهای لازم برخوردار باشد.

در ادامه این دیدار مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور  با اشاره به شرکت بیش از نیم میلیون نفر در هفتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در سال 96 گفت: فقط 150 هزار نقاشی رضوی از کودکان سراسر کشور به دست ما رسید که برای ما بسیار ارزشمند بود.

وی ادامه داد: قشر کودک از حساسیت بالایی برخوردار است و در جشنواره امام رضا(ع) به کودکان و نوجوانان لازم است توجه ویژه شود.

وی خواستار همکاری و تعامل دستگاههای مختلف فرهنگی کشور در راستای برگزاری جشنواره بین المللی امام رضا (ع) شد و گفت: امام رضا(ع) متعلق به همه ماست و همه دستگاهها و نهادها از توانایی ها و امکانات شان برای برگزاری این جشنواره بهره گیرند.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما