اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان شهریورماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نماز
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران

1397/1/26 يكشنبه خبرهایی از کتابخانه های عمومی روستاهای کلج و یحیی آباد

کارگاه آموزش سلامت و پیشگیری از بیماری های بانوان در کتابخانه عمومی روستای کلج برگزار شد

از ابتدای فروردین ماه برنامه های فرهنگی مختلفی در کتابخانه عمومی آیت الله موسوی روستای کلج برگزار شد که از جمله ی آن ها با هدف افزایش آگاهی مخاطبان برگزاری کارگاه وکلاس های آموزشی ویژه بانوان بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، برگزاری نشست گروه های مطالعاتی، مسابقه نقاشی با موضوع گرامیداشت عید مبعث و برگزاری  نمایش عروسکی با موضوع داستان های تخیلی کودک ونوجوان از دیگر اقداماتی بود که در کتابخانه کلج با هدف افزایش دانش مخاطبان برگزار شدند.

نشست جمع خوانی کتاب وجمع خوانی  6 عنوان کتاب با موضوع زندگی پیامبر اکرم (ص) وائمه ومعصومین و برگزاری دو  نمایشکاه کتاب با محتوا پیامبر اکرم (ص)امامان ومعصومین از دیگر اقدامات انجام شده در این کتابخانه بودند.

نشست بلند خوانی کتاب قاف و بازدید دانش آموزان  دبیرستان شبانه روزی شهید مطهری کلج  از کتابخانه وآشنایی با خدمات و منابع کتابخانه و ترویج فرهنگ مطالعه وکتابخوانی از دیگر فعالیت های این کتابخانه بودند.

پریسا کهنسال مسوولیت اداره ی کتابخانه عمومی آیت الله موسوی کلج را برعهده دارد.

*********************

نشست کتاب خوان فروردین درکتابخانه عمومی شهید ثالث یحیی آباد برگزار شد .

در این نشست که تعدادی از عضاء فعال کتابخانه شرکت داشتند حبیب آشوری مسول کتابخانه اهداف  نشست کتاب خوان را برای اعضاء مطرح کرد.

در این نشست چهار عنوان کتاب به اشتراک گذاشته شدند که عبارت از/ شما که غریبه نیستید، مولف هوشنگ مرادی کرمانی /چگونه کتاب بخوانیم مولف ماتیمرجی آذر /علی از زبان علی، مولف محمد محمدیان /چگونه شاد وخنده رو باشیم مولف: احمد لقمانی / بودند.

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما