اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان مهرماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران

1397/2/17 دوشنبه کتابخانه بویین زهرا افزایش رضایت اعضا را سرلوحه ی فعالیتهای خود قرار داده است

مسوول کتابخانه عمومی صاحب الزمان (عج) بویین زهرا از برگزاری برنامه ها و فعالیت های مفید فرهنگی با هدف جذب حداکثری مخاطبان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، لیلا زکی لو اظهار داشت: کتابخانه صاحب الزمان(عج) با برگزاری برنامه های متنوع به استقبال  اعیاد شعبانیه رفت، برگزاری نمایشگاه کتاب (در انتظار صبح) با موضوع مهدویت، مسابقه نقاشی با موضوع ولادت امام زمان(عج)، کارگاه قصه گویی با موضوع زندگی امام زمان(عج)، جشن با شکوه ولادت امام زمان(عج)با همکاری دبیرستان بهارآزادی، نشست کتابخوانی مدرسه ای و کتابخانه ای با موضوع ولادت امام حسین(ع) و امام زمان علیهماالسلام و تقدیر از معلمان عضو کتابخانه به مناسبت روز معلم از جمله برنامه هایی بود که در این ده روز به اجرا در آمد.

وی ادامه داد: معرفی کتاب های:  پس از دیدار، موعودنامه، آشتی با امام زمان(عج)، شش ماه پایانی، آثار و برکات دعا برای فرج امام زمان(عج) از دیگر اقدامات بود که در  پایان معرفی هر کتاب به سوالات حضار پاسخ داده می شد. سپس یکی از فرهنگیان که از اعضای کتابخانه بودند به بیان خاطرات دوران تدریس خود پرداخت و از طرف کتابخانه از ایشان قدردانی به عمل آمد.

این مسوول بیان کرد: همچنین نشست کتاب خوان مدرسه ای اردیبهشت97 در مدرسه شهید جمشیدی برگزار گردید.در این نشست کتاب (مردی که خواهد آمد-حضرت امام مهدی) مولف: مهدی مرادحاصل توسط : هادی روحی زهرایی کتابدار کتابخانه صاحب الزمان(عج) معرفی گردید که با معرفی این کتاب دانش آموزان با زندگانی حضرت مهدی(عج) ، شرایط ظهورو راه های انس با ایشان آشنا شدند.

زکی لو اظهار داشت: سپس سه نفر از دانش آموزان به ترتیب کتاب های(قصه ی ما همین بود-سرباز کوچک سربی و قصه های پیامبر و فرزندانش) را برای سایر دانش آموزان معرفی کردند.

این مسوول اظهار داشت: مسابقه نقاشی، قصه گویی و شعر خوانی از دیگر اقدامات انجام شده در این کتابخانه بود که با حضور مربیان مهد حنانه در بخش کودک انجام شد ابتدا ضمن بیان نکاتی درباره زندگی امام زمان(عج) جهت آشنایی بیشتر کودکان با آن امام همام قصه ای قرآنی برای کودکان بیان و از ایشان خواسته شد که نقاشی با موضوع امام زمان(عج) بکشند.

زکی لو خاطرنشان کرد: برنامه ها و فعالیت هایی به مناسبت هفته ی سلامت در کتابخانه عمومی بویین زهرا برگزار شد که تهیه روزنامه دیواری توسط اعضا در بخش کودک، بازدید دانش آموزان مدرسه ابتدایی آفرینش از کتابخانه از سایر برنامه های این کتابخانه بود که با حضور ایشان در بخش های مختلف برگزار شد، سپس مربی بهداشت این دانش آموزان در بخش کودک درباره بهداشت و سلامت جسمی بچه ها مطالبی را ارائه داد در پایان برگه های عضویت توسط دانش آموزان جهت عضویت در کتابخانه تکمیل شد.

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما