اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
فايل ها
کتاب خوان مردادماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نماز
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران


1397/2/19 چهارشنبه خبرهایی از کتابخانه های عمومی تاکستان، ضیاآباد و فارسجین

دیدار با رییس آموزش و پرورش تاکستان

 همزمان با هفته معلم رییس اداره کتابخانه های تاکستان، چند تن از کتابداران و همچنین اعضای انجمن کتابخانه های تاکستان ضمن دیداری با رییس و کارمندان اداره آموزش و پرورش تاکستان هفته معلم را به ایشان تبریک گفتند.

در این دیدار علی اکبر طاهرخانی ضمن تبریک هفته معلم، نقش معلمان را در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی مثبت ارزیابی کرد و از معلمان بابت تعامل خوب با کتابخانه های سطح شهرستان تاکستان تقدیر و تشکر کرد.

دکتر رضا رحمانی رییس اموزش و پرورش تاکستان نیز در این دیدار ضمن تشکر از زحمات معلمان و همکاران در اداره آموزش و پرورش نحوه تعامل با کتابخانه ها را مثبت ارزیابی کرده و اظهار امیدواری کرد که این تعاملات در آینده بیشتر شود، در پایان نیز هر کدام از حضار نقطه نظرات خود را در مورد  تعامل مدرسه و کتابخانه ارائه دادند.

***************

نشستی با اعضای کودک کتابخانه عمومی شهید مطهری برای معرفی کتابهای جشنواره رضوی برگزار شد و کتابهای کودکان با عناوین مهمان خراسان نوشته سعید بیابانکی و داستانهایی از زندگی امام رضا(علیه السلام) نوشته محمود پوروهاب معرفی شدند.

***************

جمع خوانی کتاب در کتابخانه عمومی شهدای فارسجین

در این نشست که در کتابخانه عمومی شهدای فارسجین برگزار شد کتاب های جوان ترین رهبر (نادره عزیزی نیک ،انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی) و میرزا کوچک خان( عصمت گیویان ، انتشارات مدرسه) توسط پانیذ محمدی ، ملیکا رجبی ، زهرا عزیزی و ملیکا عزیزمحمدی معرفی و جمع خوانی شد.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما