اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان مهرماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران


1397/3/19 شنبه کارگاه منع خشونت در کتابخانه عمومی علامه دهخدا شهر الوند برگزار شد

مسوول کتابخانه عمومی علامه دهخدا شهر الوند گفت: با توجه به موضوع خشونت و اهمیت کاهش آن در جامعه، کارگاهی تحت عنوان منع خشونت ، در کتابخانه ی علامه دهخدا شهرالوند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، شهبانو غنمی ضمن ابراز آرزوی قبولی عبادات در ماه رمضان اظهار داشت: در این کارگاه به علل و عوامل خشونت و همچنین راههای جلوگیری از آن و همچنین عواقب ترویج خشونت در جامعه و خانواده پرداخت شد. علاوه بر این در این کارگاه ، کتابهای مرتبط با  خشونت نیز به شرکت کنندگان معرفی شد.

وی ادامه داد: کتابخانه ها در حال حاضر مجموعه ای کامل از خدمات فرهنگی را ارایه می دهند که رفع مشکلات و اسیب های اجتماعی نیز در این حوزه قرار می گیرد.

غنمی همچنین خاطرنشان کرد: کلاس های قصه گویی در کتابخانه دهخدا به دلیل افزایش استقبال کودکان از این کلاس ها به دو روز در هفته افزایش یافته است. در این کلاس ها علاوه بر قصه گویی توسط مربی کتابدار از خود کودکان نیز جهت قصه گویی استفاده می شود تا مهارت های قصه گویی در کودکان افزایش یابد.

این مسوول افزود: علاوه بر قصه گویی ، کلاس بازی و اسباب بازی نیز به صورت هفتگی، برگزار می گردد که هدف از آن سرگرمی و افزایش خلاقیت در کودکان می باشد.

غنمی یادآور شد: در تلاشیم طی ماه های آینده با توسعه ی کمی و کیفی برنامه های فرهنگی کتابخانه،  در راستای افزایش خدمات رسانی به مخاطبان گام برداریم.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما