اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
بمناسبت هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
حدیث
خبرگزاری ها
فايل ها
کتاب خوان آبانماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران
1397/4/13 چهارشنبه فرماندار البرز بر حمایت از برگزاری هرچه باشکوه تر جشنواره کتابخوانی رضوی تاکید کرد

رضا گروسی فرماندار البرز ضمن مشارکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی ، بر حمایت مسوولان و مردم از برگزاری هرچه با شکوه تر این دوره از مسابقات تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، این مسوول گفت: برگزاری جشنواره  کتابخوانی رضوی در راستای ترویج فرهنگ ناب رضوی وسیره پیامبر گرامی اسلام  و معصومین می باشد و برگزاری چنین جشنواره هایی که برپایه منابع اصیل دینی ومذهبی است گامی ارزنده در ترویج و گسترش فرهنگ مطالعه در میان شهروندان خواهد بود.

گروسی ادامه داد:  این رویداد فرهنگی در راستای آشنایی جوانان و نوجوانان مشتاق علم و مطالعه و جویندگان خرد و اندیشه با زندگی هشتمین امام معصوم که مهمان خاک کشور عزیزمان است بوده و خانواده ها با شرکت در این جشنواره کتابخوانی نقش مهم و  بسزایی در انتقال اندیشه ها و ابعاد زندگی این امام معصوم به کودکان و نوجوانان به عنوان آینده سازان این مرز وبوم  خواهند داشت.

این مسوول تاکیدکرد: همکاری نهاد های اجرایی و فرهنگی در اجرای باشکوه تر جشنواره کتابخوانی رضوی و شرکت مسئولین در این رویداد فرهنگی  باعث دلگرمی برگزار کنندگان و هم چنین الگو برداری شهروندان می شود.

گروسی خاطرنشان کرد: کتابخانه های عمومی به عنوان یک پایگاه فرهنگی با برگزاری چنین جشنواره هایی    در غنی سازی اوقات فراغت تمامی آحاد جامعه  نقش مهمی ایفا می نمایند که دراین راستا برگزاری جشنواره کتابخوانی یکی از راه‌های افزایش سطح مطالعه است و ایجاد رقابت برای بیشتر دانستن و در نهایت دریافت جوایز می‌تواند ایجاد انگیزه کند و راهی برای جذب مخاطب بیشتر باشد.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما