اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
بمناسبت هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
حدیث
خبرگزاری ها
فايل ها
کتاب خوان آبانماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران
1397/4/13 چهارشنبه با حضور مدیرکل: اقدامات انجام شده برای جشنواره رضوی در کتابخانه های عمومی شهرستان قزوین تشریح شد

با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین ، مسوولان کتابخانه های عمومی شهرستان قزوین، اقدامات و فعالیت های انجام شده در حوزه ی جشنواره رضوی را تشریح کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل عمومی استان قزوین، این جلسه که در کتابخانه علامه رفیعی قزوین برگزار شد، مسوولان کتابخانه های عمومی قزوین ضمن ارایه گزارش اقدامات انجام شده در راستای جشنواره ، راهکارهای جذب حداکثری مخاطب برای جشنواره و ارایه ی روش های خلاقانه و ابتکاری برای برگزاری این دوره از مسابقات را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند.

رویا اسماعیلی در این جلسه ضمن ابراز خشنودی از فعالیت های ارزشمند انجام شده توسط کتابخانه ها اظهار داشت: عزم همگانی برای برگزاری هرچه بهتر این دوره موجب شده امسال شاهد شور و نشاط بیشتری در مسابقات باشیم.

وی ادامه داد: این جشنواره می‌توانند اطلاعات مفیدی را درباره شخصیت امام رضا (ع) به مردم جامعه منتقل کند و باعث آشنایی بیشتر کودکان و نسل جوان با سیره این پیشوای دینی می‌شود.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: چنین جشنواره‌هایی باید برای کودکان و نوجوانان کشور برگزار شوند. چون آشنایی با سیره رضوی در این سنین تاثیر بیشتری در جامعه خواهد داشت.

وی افزود: اجرای این طرح که به صورت خانوادگی و برای  سطوح سنی کودک، نوجوان، بزرگسال، و به صورت مکتوب، اینترنتی و نقاشی برگزار می شود موجب ایجاد انگیزش بیشتر برای قشر های مختلف مردم جهت شرکت در جشنواره رضوی خواهد شد.

اسماعیلی در پایان بر ارایه ی راهکارهای خلاقانه برای توسعه ی برنامه های فرهنگی در کتابخانه های عمومی استان تاکید کرد.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما