اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
بمناسبت هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
حدیث
خبرگزاری ها
فايل ها
کتاب خوان آبانماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران
1397/4/16 شنبه در نمایشگاه توانمندی های مدارس غیردولتی: مدیرکل کتابخانه های عمومی قزوین عموم مردم استان را به شرکت در جشنواره رضوی دعوت کرد

همزمان با آخرین روز از برگزاری نمایشگاه توانمندی های مدارس غیردولتی و آموزشگاه های علمی آزاد، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ، از عموم مردم و مخاطبان دعوت کرد در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین،  رویا اسماعیلی  در این مراسم در جمع عموم مردم شرکت کننده در نمایشگاه گفت: یکی از زیباترین جشنواره‌هایی که برای موضوعات مختلف برگزار می‌شود، جشنواره‌های کتاب‌خوانی است؛ کتاب بهترین دوست انسان است و کسانی که در جشنواره کتاب‌خوانی رضوی شرکت می‌کنند به بهترین شیوه از این دوستی بهره می‌برند.

وی ادامه داد: جشنواره فرصتی را فراهم کرده است که مخاطبان در هر سن و موقعیتی به برترین کتاب ها در زمینه شناخت سیره اهل بیت (ع) دسترسی داشته باشند و این ارزشمند است.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: شاید کتاب خواندن اتفاق روزمره برخی از مردم نباشد اما برگزاری جشنواره‌ها اقبال مردم به‌سوی کتاب را تسریع می‌بخشد و دسترسی مردم به کتاب‌ها و موضوعات خاص را مهیا می‌کند. لذا، برگزاری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، امری قابل تقدیر است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همچنین در رابطه با خدمات متنوع کتابخانه های عمومی شامل برگزاری نشست های نقد و بررسی کتاب، جمع خوانی، بلند خوانی، کارگاه های مشاوره و روانشناسی، نشست های علمی فرهنگی و کارگاه های قصه گویی و داستان خوانی و مسابقات کتابخوانی، توضیحاتی ارایه کرد.

نمایشگاه توانمندی های مدارس غیردولتی و آموزشگاه های آزاد در دولتخانه ی صفوی برگزار شد که اداره کل کتابخانه های استان با یک غرفه در این نمایشگاه حضوری فعال داشت.

 

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما