اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
بمناسبت هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
حدیث
خبرگزاری ها
فايل ها
کتاب خوان آبانماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران


1397/4/17 يكشنبه نماینده مردم بویین زهرا در مجلس بر اجرای هرچه باشکوه تر جشنواره کتابخوانی رضوی تاکید کرد

نماینده مردم بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی ضمن دیدار با رئیس اداره  شهرستان  و مسئول کتابخانه صاحب الزمان(عج) بر اهمیت برگزاری هرچه باشکوه تر جشنواره کتابخوانی رضوی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، بابایی صالح ضمن مشارکت در این دوره از مسابقات ، بهترین راه برای تشویق مخاطبین به معرفت و شناخت نسبت به اهل بیت (ع) را برگزاری این مسابقات برشمرد.

وی افزود: اگر معرفت به اهل بیت (ع) حاصل شود حب به ایشان در قلب ها شکل می گیرد و در راه شناساندن این بزرگواران به عموم افراد جامعه تمامی نهادهای فرهنگی و اجرایی شهرستان  باید خودشان را در این حوزه  مسئول بدانند.

بابایی صالح ادامه داد: بسیار جای خرسندی است که نهاد کتابخانه های عمومی کشور در این زمینه چند سالی است که ورود کرده و از طریق برگزاری جشنواره رضوی، به بهترین شکل ممکن معرفت نسبت به امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) را در مخاطبین ایجاد می کند.

ایشان در ادامه درزمینه  خرید بخشی از جوایز برندگان این مسابقه در سطح شهرستان قول مساعد داد.

در این دیدار همچنین  صفر امینی ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای کتابخانه های شهرستان و بالاخص کتابخانه صاحب الزمان(عج)، به برگزاری مسابقات پیرامون زندگانی امام رضا (ع) و حضرت معصومه(س) توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور در قالب جشنواره رضوی اشاره کرد و اجمالا درباره نحوه برگزاری مسابقه در شهرستان نکاتی را ارائه داشت.

سپس لیلا زکی لو مسئول کتابخانه صاحب الزمان(عج) منابع هشتمین دوره مسابقات کتابخوانی رضوی را معرفی کرد.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما