اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان مهرماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران1397/5/7 يكشنبه خبرهایی از کتابخانه های عمومی کمال آباد، رازمیان، آوج، فارسجین و الوند

کارگاه آموزش نقاشی و طراحی با موضع کرامات امام رضا(ع)

یک دوره کارگاه اموزش نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان با موضوع کرامات امام رضا (ع) در کتابخانه عمومی شهدای کمال آباد برگزار شد.در این دوره با استفاده از منابع کتابهای جشنواره کتابخوانی رضوی اموزش های لازم به اعضاء جهت ترسیم کرمات حضرت امام رضا(ع) ارائه شد.

زلیخایی مسئول کتابخانه عمومی شهدای کمال آباد گفت: هنر وسیله ای برای رشد فرهنگی و معنونی جامعه می باشد و با استفاده از ان می توان بسیاری از کرامات ائمه معصومین را در جامعه نهادینه نمود و با برگزاری جشنواره های فرهنگی نظیر جشنواره کتاب خوانی رضوی می توان با استفاده از هنر نقاشی و طراحی سیره و زندگی امام رضا و سایر ائمه را هر چه بهتر به جامعه معرفی کرد.

******************

به مناسبت تولد حضرت معصومه (ع) و نامگذاری این روز مبارک به نام دختر جشن ویژه ای با حضور دختران و اعضای کتابخانه عمومی حسن صباح رازمیان برگزار گردید که در این برنامه به اهمیت و راه روش و زندگی حضرت معصومه پرداخته و اینکه روش  زندگی او را سرلوحه زندگی خودمان قرار دهیم .

همچنین برنامه های متنوعی به صورت کارگاه های قصه گویی، داستان خوانی و جمع خوانی و مسابقات نقاشی در بخش کودک کتابخانه عمومی حسن صباح برگزار می شود.

******************                                                   

با همکاری اداره های فرهنگی شهرستان آوج وهمچنین اداره کتابخانه های شهرستان جشن حجاب وعفاف در کتابخانه عمومی پیامبر اعظم آوج برگزار شد .

همچنین مسابقه نقاشی با موضوع من حجاب را دوست دارم و مسابقه جملات زیبا با موضوع مربوطه اجرا و به برندگان جوایزی اهداءگردید.

*******************

کتابخانه عمومی شهدای فارسجین اقدام به برگزاری نمایشگاه کتاب با موضوع حجاب و عفاف برگزار شد    در این نمایشگاه که مورد بازدید اعضا بویژه اعضای بزرگسال قرار گرفت کتاب هایی مفید و معتبر در رابطه با حجاب و عفاف معرفی شدند.

*************

نمایشگاه کتاب با موضوع عفاف و حجاب به مناسبت ولادت حضرت معصومه (ص) توسط کتابخانه عمومی علامه دهخدا  برگزار شد

شهبانو غنمی، مسئول کتابخانه در این رابطه گفت: این دست از نمایشگاه ها که به صورت خارج از کتابخانه برگزار می گردد علاوه بر شناساندن کتابخانه به عموم مردم می تواند در جذب حداکثری آنان نیز موفق باشد. و با توجه به همکاری و مشارکت کتابخانه های عمومی با سایر دستگاههای اجرایی نظیر  فرمانداری امید است در آینده شاهد گسترش فرهنگ مطالعه در میان شهروندان باشیم.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما