اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان مهرماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران1397/5/13 شنبه گزارشی از برنامه های فرهنگی کتابخانه عمومی شهدای امدادگر هلال احمر قزوین

مسوول کتابخانه عمومی شهدای امدادگر هلال احمر قزوین گفت: در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و جهت پویایی بیشتر بخش کودک، هر ماه برنامه هایی  از جمله کلاس قصه گویی، آموزش کاردستی و کلاس نقاشی در این کتابخانه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، بتول نوروزی اظهار داشت: کلاس کاردستی با هدف سرگرمی و تقویت قوه خلاقیت و مهارت دستی کودکان در استفاده از مقوا  برگزار شد که تعدادی از اعضای کودک در این کلاس شرکت کردند.

وی اضافه کرد: همچنین کلاس قصه گویی نیز در کتابخانه برگزار شد که در این کلاس، به قصه گویی از کتاب "مژده گل" نوشته محمود پوروهاب پرداخته شد و همچنین توضیحاتی درباره جشنواره رضوی داده شد و سپس کودکان به تصویرسازی کتاب پرداختند.

نوروزی خاطرنشان کرد: برگزاری نشست های نقد و بررسی و معرفی کتاب از جمله اقداماتی است که در این کتابخانه انجام می شود تا مخاطبان هرچه بیشتر با فضای کتابخانه انس بگیرند.

وی در پایان گفت: کتابخانه عمومی شهدای امدادگر هلال احمر که به صورت ویژه برای بانوان خدمات رسانی می کند همه روزه حتی روزهای پنج شنبه و جمعه آماده خدمات رسانی به مخاطبان است .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما