اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان مهرماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران1397/5/16 سه‌شنبه خبرهایی از برنامه های فرهنگی کتابخانه های عمومی خواجه نصیر طوسی، دانش نصرت آباد

برنامه ها و فعالیت های متنوعی در کتابخانه عمومی خواجه نصیرالدین طوسی معلم کلایه به مناسبت های مختلف ملی مذهبی برگزار می شود که از جمله این برنامه ها، برگزاری دوره های آموزش قرآن، احکام، تفسیر قرآن، کارگاه های نقاشی و نشست های جمع خوانی و روخوانی کتاب از جمله اقداماتی است که در این کتابخانه انجام می شوند.

در این راستا  ،پنجمین جلسه کلاس قرآن در محل سالن کتابخانه به مربیگری (سیدمحمد حسینی)در محل سالن مطالعه کتابحانه برگزار گردید این کلاس که بین کودکان مقطع ابتدایی در روزهای فرد در کتابخانه برگزار می شود به صورت رایگان است.

این کلاس ها باعث جذب کودکان به کتابخانه شده و فضای و محل کتابخانه فراموش نمی شود و باعث  امانت کتاب می گردد.

همچنین جشن میلاد امام رضا (ع) با حضور تعدادی از کودکان و مادران شرکت داشتند که (سیدمحمد حسینی) در این برنامه  مولودی خوانی کرد.

****************

با حضور اعضای فعال بخش کودک کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) قزوین ، برنامه قصه گویی در این کتابخانه به صورت مستمر برگزار می شود، همچنین دو عنوان کتاب از سری کتاب های نو رسیده به کتابخانه تحت عنوان " لی لی لی لی عروسی" و " شش خط بازیگوش" نوشته شکوه قاسم نیا، که هر کدام از کتاب ها شامل سه قصه است برای کودکان بلند خوانی گردید.

*************

فعالیت فرهنگی طی برگزاری جشنواره رضوی کتابخانه عمومی دانش نصرت آباد به شرح ذیل بوده است:

نصب پوستر مخصوص معرفی کتاب های جشنواره رضوی و جوایز آن، نصب عکس معرفی کتابهای جشنواره رضوی ، معرفی کتاب های جشنواره رضوی در نشست های کتاب خوان، معرفی کتاب های کودک جشنواره رضوی جهت شرکت اعضای کلاس قصه گویی، برگزاری کلاس قصه گویی ویژه معرفی کتاب گل مژده و مهمان خراسان جشنواره رضوی از اقدامات انجام شده در این کتابخانه هستند.

همچنین با برگزاری نمایشگاه کتاب ویژه کتاب های جشنواره رضوی در رابطه با جشنواره به مخاطبان توضیحاتی داده شد و شرایط شرکت در مسابقه اعلام شد.

 

 

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما