اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان مهرماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران


1397/5/17 چهارشنبه برنامه های فرهنگی کتابخانه عمومی امام محمدباقر(ع) آبیک

کلاسهای فرهنگی و برنامه های متنوع فرهنگی با هدف جذب افراد جامعه در سنین مختلف در کتابخانه امام محمدباقر (ع) برگزار گردیده که با استقبال اعضا روبرو شده است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، این برنامه ها  و کارگاه ها در رشته های مختلف طراحی و نقاشی و کلاسهای قصه گویی و قصه خوانی و آموزش قرآن و احکام نماز و حجاب و عفاف وغیره درحال برگزاریست که توانسته تعداد زیادی از جوانان و نوجوانان و والدین را به کتابخانه  جذب نماید .

از جمله فعالیتهای دیگر کتابخانه امام محمدباقر(ع)  برگزاری کارگاههای متنوع هنری ویژه اعضای جوان و نوجوان کتابخانه میباشد که در زمینه های متعدد هنری مانند طراحی و خوشنویسی و نقاشی و غیره برگزار میگردد و توانسته در جذب مخاطبین به کتابخانه نقش بسزایی داشته باشد.این کارگاهها روز سه شنبه در کتابخانه برگزار میگردد.

کتابخانه امام محمدباقر(ع)  درروزهای زوج هرهفته با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و مناسبتی که هر هفته با یک ایده و خلاقیت جدید میزبان اعضا و مراجعین میباشد و در روزهای سه شنبه با برگزاری کارگاههای هنری و فرهنگی متنوع در آماده استقبال از قشر جوان و نوجوان میباشد.

فعالیت و تلاشهای مسئول کتابخانه فاطمه کرامت زاده و همکاری و تعامل خوب همکاران آقای انصاری چگینی  و زارعی در جذب اعضا و توسعه فعالیتهای فرهنگی تاثیر گذار بوده است.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما