اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
بمناسبت هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
حدیث
خبرگزاری ها
فايل ها
کتاب خوان آبانماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران


1397/6/11 يكشنبه تاکید مدیر کل دفتر سیاسی استانداری قزوین بر ترویج مطالعه ی مفید

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری قزوین در آیین اختتامیه ی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: امروزه وقتی می خواهند کشورها را تقسیم بندی کنند به کشورهای توسعه یافته، در حال توسعه و عقب نگاه داشته شده تقسیم می شوند که کشور ما جزو کشورهای در حال توسعه است.

 فضلی عنوان کرد: همچنین سازمان ها و انسان ها را هم می توان بر این اساس تقسیم بندی کرد و کتابخوانی و کتاب نقش اساسی را در این بحث ایفا می کند.

فضلی تاکید کرد : لازم است گام هایی اساسی تر و محکم تر در راستای توسعه ی مطالعه ی مفید برداشته شود زیرا اقداماتی که تاکنون انجام شده کافی نبوده و لازم است اقداماتی گسترده تر و عمیق تر صورت پذیرد.

این مسوول ضمن اشاره به اقدامات و فعالیت های انجام شده در راستای توسعه ی فعالیت ها با ذکر مثال ها و نمونه هایی خواستار انسجام و بسیجی همگانی برای اعتلای فرهنگ مطالعه و خواندن در جامعه شد .

آیین اختتامیه هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور مدیرکل کتابخانه ها، ریاست مرکز اسناد ،  معاونت سازمان تبلیغات اسلامی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان،  بخشدار مرکزی بویین زهرا، بخشدار شال، شهردار شال، اعضای انجمن شورای اسلامی ، رییس شورای اسلامی دانسفهان ، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بویین زهرا، ریاست شورای اسلامی سگزآباد، فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج قزوین، سرهنگ منصوری، سرهنگ طاهری، خانم مرادیان مشاور امور بانوان استانداری، مریم بیدخام مدیرکل امور اجتماعی ، خانم ربیعی بخشدار ، جمعی از روحانیون و نویسندگان و فرهیختگان، اعضای فعال کتابخانه ها و کتابداران برگزار شد .

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما