اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان شهریورماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نماز
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران

1397/6/14 چهارشنبه اقدامات کتابخانه های باقرالعلوم (ع) عصمت آباد و شهید فهمیده تاکستان

کتابخانه باقرالعلوم (ع) در ایام تابستان جهت غنی سازی اوقات فراغت  میزبان برگزاری کلاس های  خوشنویسی و زبان انگلیسی میباشد که هم جنبه پر کردن اوقات فراغت داشته و همچنین آشنایی دانش آموزان با محیط کتابخانه را در پی دارد .

کلاس های خوشنویسی که با حضور استاد محمد علی خاکباز در دو بخش تحریری خودکار ویژه سنین کودک و نوجوان و بخش شکسته نستعلیق ویژه بزرگسالان برگزار می گردد، باعث شده تعدادی از علاقمندان در این کلاس ها حضور یابند و با درخواست های مکرر از  مسئول کتابخانه باقرالعلوم(ع)  و همچنین استاد خاکباز خواستار برگزاری این کلاس در طول سال بوده اند .

همچنین کلاس های زبان انگلیسی در کتابخانه باقرالعلوم (ع) در حال برگزاری است . این کلاس ها در دو رده سنی 8 تا 11 سال و یازده تا 15 سال برگزار می گردد .

تدریس کلاس زبان انگلیسی را آقای محمد رضا خاکباز کارشناس مترجمی زبان انگلیسی به عهده دارد .

*******************

آموزش مهارت کار با کاغذ یا اریگامی

کلاس کاردستی  (آموزش مهارت کار با کاغذ ، اریگامی ) در سالن بخش کودک و نوجوان کتابخانه شهید فهمیده با حضور اعضای کودک کتابخانه و مادرانشان برگزار گردید 

در این جلسه که لیلا طاهرخانی کتابدار کتابخانه شهید فهمیده به عنوان استاد در این جلسه حضور داشتند و نحوه  کار با کاغذ و درست کردن اشکال مختلف را به مراجعین آموزش دادند .

اریگامی یا کار با کاغذ یکی از کارهای بسیار خوبی است که با استقبال  کودکان و خانواده آنها همراه می باشد ، هر یک از بچه ها تمام سعی خود را برای ساخت شکل دلخواه بکار می بردند که در واقع باعث هیجان و لذت در بین بچه های حاضر شده بود 

این یک روشی است که میتوان با کمترین هزینه و تنها گذاشتن وقت کمی با کاغذهای رنگی اشکال گوناگون و مختلفی را برای بچه ها بوجود آورد.

 

 

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما