اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان شهریورماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نماز
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران1397/6/14 چهارشنبه دو خبر از کتابخانه های عمومی آیت الله موسوی کلج و علامه رفیعی قزوین

برگزاری 20 برنامه جذاب و مفرح در کتابخانه عمومی آیت الله موسوی کلج                      

بیش از 20 برنامه متنوع و جذاب فرهنگی در کتابخانه عمومی آیت الله سید حسن موسوی روستای کلج از توابع شهرستان قزوین از ابتدای تابستان امسال در حال برگزاری است .

برگزاری مسابقه نقاشی، تصویر کشی از کتابهای خوانده شده و معرفی شده ، نشست های نقد و بررسی و معرفی کتاب، جمع خوانی کتاب با موضوعات مختلف اجتماعی و فرهنگی، جلسات کتاب خوان، جلسات شعرخوانی و ساخت کاردستی و صنایع دستی و سفال از جمله اقدامات انجام شده در این کتابخانه هستند.

اجرای نمایش با موضوعات فرهنگی اجتماعی و با هدف معرفی کتاب، روخوانی و خلاصه نویسی کتاب و برگزاری جلسات متعدد با مسوولان شهر در رابطه با موضوعات مرتبط به مطالعه از جمله دیگر فعالیت های این کتابخانه هستند.

************

کتابخانه عمومی علامه رفیعی به مناسبت روز داروسازی اقدام به برگذاری یک بازدید علمی در داروخانه کرده است.به این صورت که تعدادی از کودکان به داروخانه ی نزدیک کتابخانه رفته و از محیط آن دیدن کردند.

در این دیدار دکتر داروسار توضیحاتی درباره ی داروها، لزوم استفاده از آنها در هنگام بیماری، و همچنین خطرناک بودن مصرف بیجای داروها برای کودکان حاضر توضیحاتی داد،آنها روز داروسازی را به پرسنل داروخانه تبریک گفتند و هدایایی را به رسم هدیه به ایشان تقدیم نمودند.

لازم به ذکر است که  بازدید علمی یکی از روش های فعال و شیو ه ای مناسب برای یادگیری ـ یاددهی است، و به کودکان این امکان را می دهد که طریق مشاهده طبیعت، وقایع، فعالیت ها، اشیاء و مردم تجربه علمی به دست آوردند و با مشاهده مستقیم تفاوت ها یا مشابهت ها، آشنایی بیشتری با محیط اجتماعی به دست آوردند و مفاهیمی را که به صورت تئوری و ذهنی در کلاس مورد بحث قرار می گیرد بهتر در ذهن خود بپرورانند..

 

 

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما