اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
بمناسبت هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
حدیث
خبرگزاری ها
فايل ها
کتاب خوان آبانماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران

1397/6/17 شنبه خبرهایی از کتابخانه های صاحب الزمان(ع)، امام خمینی(ره)، کامیاب و هلال احمر

برگزاری برنامه های فرهنگی متنوع در کتابخانه عمومی صاحب الزمان (عج) بویین زهرا

با هدف جذب هرچه بیشتر عموم مخاطبان و جلب رضایت اعضا، برنامه های جذاب و متنوعی در کتابخانه صاحب الزمان(عج) برگزار می شود.

برگزاری کارگاه قصه گویی از کتاب قصه هایی از زندگانی امام علی(ع) و یارانش ، برگزاری مسابقه نقاشی با عنوان امام علی(ع) و غدیر خم ، برگزاری جشن با مشارکت مدرسه علمیه امام صادق(ع) و معرفی کتاب در این مراسم ، برگزاری نمایشگاه کتاب باعنوان طلیعه امامت و ولایت از کتب مرتبط با زندگانی امام علی(ع) و و واقعه غدیر خم  از جمله برنامه هایی بود که در ایام عید غدیر در این کتابخانه اجرا شدند.

***********

برنامه فرهنگی بخش کودک کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) قزوین

در این کتابخانه اقداماتی نظیر بلندخوانی کتاب ، جمع خوانی ، بازی، نقاشی و کارگاه های قصه گویی به صورت منظم و مستمر برگزار شدند.

با حضور اعضای فعال بخش کودکان، برنامه های متنوع فرهنگی در این بخش انجام می شود. در روزهای دوشنبه و چهارشنبه هر هفته برنامه قصه خوانی، کتابخوانی، بلندخوانی کتاب ویژه خردسالان، بازی و نقاشی در این بخش انجام می شود.

در این جلسات چند عنوان کتاب ویژه گروه سنی الف با حضور خردسالان جمع خوانی شد. هم چنین کتاب " روزی که فرانکلین گم شد" با حضور کودکان گروه سنی الف و ب بلندخوانی گردید. هم چنین در راستای چذب حداکثری اعضای کودک به کتابخانه برنامه های نقاشی خلاقانه و مسابقه نقاشی و نیز بازی های فکری آموزشی برگزار می گردد.

نمایشگاه کتاب های نورسیده به کتابخانه در معرض دید اعضای بزرگسال کتابخانه قرار گرفت.

*************

برنامه های مفرح و متنوع کتابخانه عمومی کامیاب آقایی تبریز آلتین کش

روایت گری غدیر در این کتابخانه با حضور جمع کثیری از مخاطبان برگزار شد.

برگزاری نمایشگاه کتاب، کارگاه های قصه گویی ، آموزش کاردستی، آموزش اریگامی ، مسابقات نقاشی و کلاس های آموزشی و هنری ، از دیگر اقداماتی بود که در این کتابخانه انجام شد.

نشست های کتاب خوان با هدف معرفی کتاب ها و منابع معتبر و مفید از دیگر فعالیت هایی است که با حضور پررنگ مخاطبان در این کتابخانه برگزار می شوند.  

***************

برگزاری کلاس کاردستی در کتابخانه عمومی شهدای امدادگر هلال احمر قزوین

کتابخانه عمومی شهدای امدادگر هلال احمر قزوین میزبان برگزاری برنامه ها و فعالیت های متنوعی است که به مناسبت های مختلف ملی مذهبی در این کتابخانه برگزار می شوند که از جمله این برنامه ها کلاس آموزش ساخت کاردستی با  وسایل ساده و بازیافتی است .

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما