اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
بمناسبت هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
حدیث
خبرگزاری ها
فايل ها
کتاب خوان آبانماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران

1397/6/20 سه‌شنبه برگزاری جلسات در اقبالیه و ضیاآباد با هدف رفع مشکلات کتابخانه های عمومی

با حضور رویا اسماعیلی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین ، شهردار اقبالیه ، ریاست شورای اسلامی شهر، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قزوین و مسوول کتابخانه آیت الله کاشانی اقبالیه جلسه ای با هدف بررسی وضعیت کتابخانه این شهر و  جا به جایی کتابخانه به فضای مناسب تر  برگزار شد.

دراین جلسه با توجه به وضعیت کتابخانه عمومی آیت الله کاشانی و مشکلات و کمبودهای این کتابخانه، مسایل و نقطه نظرات در رابطه با ارتقا و بهسازی فضای این کتابخانه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

طی این جلسه اسماعیلی در رابطه با اولویت ها و اهداف کتابخانه های عمومی طی شش ماهه دوم سال مطالبی را مطرح کرد و توسعه ی فرهنگ کتابخوانی به ویژه بین کودکان و نوجوانان را اولویت مهم این اداره عنوان کرد و اعلام کرد: کتابخانه های عمومی در راستای کاهش اسیب های اجتماعی و افزایش ارامش و نشاط فرهنگی، برنامه های متعددی را به صورت رایگان در کتابخانه ها اجرا می کند.

مسوولان شهر اقبالیه نیز در این جلسه در رابطه با جا به جایی و توسعه ی فضای مطالعه در این شهر قول همکاری و مساعدت دادند.

*************

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش ضیاآباد نیز با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین برگزار شد

این جلسه با حضور شهردار، ریاست و اعضای شورای اسلامی و ریاست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تاکستان و کارشناس انجمن های اداره کل برگزار شد.

محوطه سازی درب ورودی و ایجاد فضای سبز حیاط کتابخانه،  تعامل بیشتر با آموزش و پرورش با شروع سال تحصیلی جدید جهت جذب حداکثری دانش آموزان، برگزاری برخی از جلسات ادارات بخش در کتابخانه شهید مطهری جهت معرفی کتابخانه به مردم بخش از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

تعامل بیشتر کتابخانه شهید مطهری در برگزاری فعالیتهای فرهنگی با کانون آموزش و پرورش از دیگر مصوبات این جلسه بود .

لشگری رییس اداره کتابخانه های عمومی تاکستان نیز در این جلسه در رابطه با اقدامات و خدمات انجام شده در کتابخانه های این شهرستان گزارشی ارایه کرد و از همکاری ها و حمایت های مسوولان شهرستان قدردانی کرد.

 

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما