اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان مهرماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران

1397/7/14 شنبه خبرهایی از کتابخانه های عمومی شهید فهمیده ، شهید مطهری و شهید سلطانلو خرمدشت

کتابخانه شهید فهمیده به مناسبت  هفته دفاع مقدس اقدام به برگزاری نمایشگاه کتاب با موضوع هشت سال دفاع مقدس  نمود. از  این نمایشگاه که به مدت یک هفته برگزار شد تعدادی از اعضای کتابخانه ، مادران خانه دار،  اعضای انجمن های مثنوی خوانی و انجمن استاد عباس طاهری از کتاب های به نمایش گذاشته شده بازدید نمودند .

نشست کتاب خوان کتابخانه عمومی شهید فهمیده با حضور جمعی از علاقه مندان به مطالعه برگزار شد در این نشست کتاب های : ستاره غربت، اثر: محبوبه زارع، توسط:  پارسا طاهری / موریس و کتابهای پرنده، اثر: ویلیام جویس، توسط: زهرا سیف آبادی/ سوار سوم، اثر: محمد کاظم مزینانی، توسط: باربد طاهرخانی/   به اشتراک گذاشته شدند.

****************

مسئول کتابخانه عمومی  شهید مطهری با معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش منطقه ضیاآباد دیدار کرد.  

"سعید نوری" مسئول کتابخانه شهید مطهری با "باقر حیدری" معاونت پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش منطقه ضیاآباد راهکارهای توسعه ی فعالیت های فرهنگی ورزشی را بررسی کردند.

در این دیدار مسئول کتابخانه به شرح اقدامات و فعالیتهای انجام گرفته و در دست اقدام در کتابخانه پرداخته و گزارشی از روند عضویت و اعضا و امانت کتابخانه ارائه نمودند.

در ادامه حیدری ضمن تبریک به مسئول جدید کتابخانه و تقدیر از زحمات مسئول پیشین، به اهمیت و جایگاه والای کتاب و همچنین روابط دوستانه و نزدیک مدرسه و کتابخانه و جایگاه کتابدار در تبیین ارزش کتاب و ترویج مطالعه اشاره کرد.

 

همچنین در خصوص نحوه و ایام حضور کتابدار در مدارس منطقه جهت ترویج فرهنگ کتاب و مطالعه و نیز اموری که قابلیت اجرایی توسط کتابدار در سطح مدرسه و کلاس را دارا می باشند، نیز تصمیماتی گرفته شد.

************

به مناسبت هفته دفاع مقدس برنامه جمع خوانی کتاب  با عنوان لالا لالا عروسک جان نوشته اسدالله شعبانی از سری کتابهای معرفی شده کتاب خوان  شهریور در کتابخانه عمومی شهید یدالله سلطانلو جمع خوانی شد . همچنین نمایشگاه کتاب از کتابهای موجود درمورد جنگ تحمیلی و دفاع مقدس در معرض دید عموم قرار گرفت.

 

 

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما