اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان مهرماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران
1397/7/14 شنبه اجرای طرح نذر فرهنگی به مناسبت ماه محرم در شهرستان آبیک

رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک گفت: به مناسبت ماه محرم ودر جهت پوشش دادن روستاهای فاقدکتابخانه و با هدف ترویج فرهنگ مطالعه ،یک دوره مسابقه کتابخوانی از کتاب ضیافت بلا نوشته سیدمحمد مهدی میرباقری  ویژه روستاییان شهرستان آبیک درحال برگزاریست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، رمضان حیدری افزود: این مسابقه کتابخوانی  توسط اداره کتابخانه های شهرستان آبیک و با مشارکت و همکاری بخشداری مرکزی و بخشداری بشاریات ودهیاریها در حال برگزاریست و تا 15 آبان ماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: منابع مسابقه و فایل pdf کتاب نیز در اختیار بخشداریها و دهیاریها قرارگرفته است تا علاوه بر استفاده از منابع مکتوب در جهت استفاده بهینه و مثبت از فضای مجازی از فایل فشرده کتاب نیز بهره مند گردند.

حیدری اعلام کرد: مسابقه کتابخوانی در بیش از 20 روستا برگزار میگردد  و این مسابقات در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی ادامه خواهد داشت .

این مسوول در پایان گفت: همچنین طرح نذر فرهنگی و معنوی کتاب به مناسبت  ماه محرم و صفر نیز از اول ماه محرم  در شهرستان آبیک اجرا شد که در این طرح طی مکاتبه با فرمانداری و صدور بخشنامه از سوی فرمانداری تمامی دستگاه ها و سازمان ها مکلف و تشویق به مشارکت و همکاری با اجرای بهینه این طرح گردیده اند تا ضمن اطلاع رسانی به پرسنل و مراجعین همگی از فیوضات این طرح  بهره مند شده و تعداد منابع مورد نیاز کتابخانه ها و مراجعین مرتفع گردد.

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما