اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان مهرماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران


1397/7/15 يكشنبه مدیرکل: مسابقه کاردستی های خلاقانه نماز در کتابخانه های قزوین برگزار می شود

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین از برگزاری مسابقه ساخت کاردستی های خلاقانه و ابتکاری با موضوع نماز و وضو برای رده ی سنی کودکان و نوجوانان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، رویا اسماعیلی اظهارداشت: با هدف استفاده از راهکارهای جذاب و متنوع برای جلب حداکثری کودکان و نوجوانان به سمت نماز و افزایش علاقه آن ها به انجام عبادات مذهبی ، برنامه ریزی های مدونی داریم که از جمله ی آن ها ، برگزاری مسابقات در حوزه ی نماز است.

وی ادامه داد: برگزاری مسابقه مقاله نویسی با موضوع شیوه های دعوت به نماز، برگزاری نماز جماعت به صورت دوره ای در کتابخانه ها، تشویق و ترغیب به شرکت در نمازجمعه و تبلیغات در این زمینه از جمله اقداماتی است که در این زمینه خواهد شد .

اسماعیلی افزود: همچنین نشست های معرفی، جمع خوانی، خلاصه گویی و نقد و بررسی کتاب با موضوع نماز، جلسات کتاب خوان با عنوان نماز ، کارگاه های به اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده و قصه گویی و نمایشگاه های معرفی کتاب از دیگر اقدامات انجام شده در رابطه با امر نماز در این کتابخانه هستند.

این مسوول ضمن تقدیر از اقدامات و تلاش های کتابخانه ها در این حوزه ، ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی های انجام شده طی ماه های آینده شاهد افزایش کمی و کیفی فعالیت ها در این زمینه باشیم .

لازم به ذکر است چهارمین جلسه ستاد اقامه ی نماز اداره کل کتابخانه های عمومی استان با حضور مدیرکل، معاونت و  روسای ادارات کتابخانه های شهرستان ها و کارشناسان اداره کل برگزار و همکاران ضمن تشریح اقدامات انجام شده در این زمینه در رابطه با اولویت های برنامه های حوزه ی نماز  طی ماه های اینده صحبت و گفتگو کردند.

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما