اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان مهرماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران


1397/7/15 يكشنبه سومین جلسه شورای اداری کتابخانه های قزوین برگزار شد

سومین جلسه شورای اداری کتابخانه عمومی استان با حضور مدیرکل، معاونت، روسای ادارات شهرستان ها و کارشناسان ستاد در سالن کتابخانه عارف قزوینی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، در این جلسه روسای ادارات گزارشی از اقدامات و عملکرد شش ماهه ی شهرستان های متبوع خود ارایه داده و اهداف و اولویت های خود را  طی ماه های آینده تشریح کردند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این جلسه ضمن بزرگداشت ایام هفته ی دفاع مقدس و عزاداری های ماه محرم اظهار داشت: این روزهای عزیز و ارزشمند فرصتی را فراهم می کند تا هرچه بیشتر با الگو قرار دادن انسان هایی ارزشمند در مسیر سعادت و تعالی گام برداریم .

وی تاکید کرد: از مهمترین اولویت های این  اداره کل تکریم ارباب رجوع و حرمت نهادن به جایگاه مراجعان است که در این راستا برنامه هایی مدونی داریم .

اسماعیلی ضمن قدردانی از زحمات همکاران در برگزاری با کیفیت جشنواره رضوی در سطح استان، اقدامات و فعالیت های انجام شده در حوزه های مختلف فرهنگی اجتماعی و آموزشی در کتابخانه های عمومی را ارزشمند عنوان کرد و بر لزوم توسعه ی این اقدامات تاکید کرد.

این مسوول همچنین در رابطه با اهمیت توسعه ی کمی و کیفی برنامه های فرهنگی در کتابخانه ها تاکید کرد و افزود: کتابخانه ها تنها فضایی برای امانت و مطالعه ی کتاب نیستند که  در این راستا برگزاری برنامه های مفید  و متنوع فرهنگی می تواند نه تنها موجب جذب هرچه بیشتر عموم مردم به سمت این فضاهای فرهنگی شود، بلکه از بسیاری از آسیب ها و صدمات اجتماعی جلوگیری کند.

اسماعیلی همچنین در این جلسه در رابطه با رعایت انضباط کاری، حضور به موقع همکاران در محل کار، رعایت اخلاق حرفه ای، بهره گیری از دانش تخصصی و حفظ محیط دوستانه و صمیمی در کتابخانه ها و محیط اداره تاکید کرد.

 

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما