اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان مهرماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران

1397/7/15 يكشنبه دو خبر از کتابخانه های صاحب الزمان (عج) بویین زهرا و شهرستان آوج

برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی صاحب الزمان (عج) بویین زهرا

به مناسبت هفته دفاع مقدس نشست کتابخوانی با محوریت سیره شهدا و رزمندگان و جانبازان  آن دوران در مدرسه علمیه امام صادق(ع) بویین زهرا برگزارشد.

در این نشست مسئول کتابخانه  ضمن گرامیداشت یاد و نام امام و شهدا ، یادگیری سیره و منش شهدا را منوط به مطالعه کتبی در خصوص زندگانی این بزرگواران و عدم انحراف از صراط مستقیم و به سلامت گذشتن از گرداب بلایا در آخر الزمان را در گرو عمل به سیره این عزیزان دانست.

در این نشست کتابهای سرباز کوچک امام ، دختری کنار شط ، دختر شینا، همت(رمانی بر اساس زندگانی شهید همت)، حاج حمزه  و سلام برابراهیم مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفته و زیباییهای زندگانی شهدا و رزمندگان یاد شده در این جلسه به تصویر کشیده شد.

همچنین غباروبی مزار شهدا توسط رئیس اداره شهرستان و کارکنان کتابخانه صاحب الزمان(عج) انجام شد.

************

رییس  اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آوج اعلام کرد: کتابخانه های این شهرستان همزمان با هفته ی دفاع مقدس  میزبان برگزاری نشست ها، جلسات نقد و بررسی و معرفی کتاب، کارگاه های قصه گویی و نمایشگاه های عکس و نقاشی و کتاب در رابطه با هفته ی دفاع  مقدس بودند.

افتخاری گفت: غبار روبی مزار شهدا و دیدار با خانواده های شهدا از دیگر اقدامات انجام شده در کتابخانه های این شهرستان بودند که با استقبال خوب مخاطبان برگزار شدند.

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما