اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
خبرگزاری ها
عاشورا
فايل ها
کتاب خوان مهرماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران
1397/7/16 دوشنبه برنامه های کتابخانه های ارداق، خوزنین، یحیی آباد و شهیدرجایی قزوین

به مناسبت بزرگداشت  هفته دفاع مقدس مجید انصاری مسئول کتابخانه عمومی الغدیر ارداق با فرمانده حوزه بسیج ارداق دیدار کرد و در این دیدار ضمن عرض خدا قوت و تقدیر از زحمات بسیجیان علی الخصوص در مقوله فرهنگ کتابخوانی برنامه تعدادی کتاب به رسم هدیه اهدا گردید.

همچنین  درباره فعالیت های مشترک فرهنگی بین حوزه بسیج و کتابخانه عمومی تبادل نظر صورت گرفت و نوری فرمانده حوزه بسیج درباره مشارکت بیشتر در فعالیت های کتابخوانی اعم از نشست های کتابخوان و مسابقات کتابخوانی و بازدید بسیجیان از کتابخانه قول مساعد دادند.

***********

با هدف  بزرگداشت ایام دفاع مقدس اقدامات مختلفی در کتابخانه عمومی خوزنین و همچنین برنامه هایی با مشارکت حوزه بسیج مالک اشتر خوزنین و همراهی اعضای کتابخانه انجام شد.

نمایشگاه کتاب با موضوع  دفاع مقدس، به روز رسانی وبلاگ کتابخانه، مشارکت در غبارروبی مزار شهدای خوزنین، همراهی و مشارکت در برگزاری رژه موتوری با بسیجیان عضو کتابخانه و شرکت  در همایش 20 هزار نفری بسیجیان در شهر قزوین از جمله اقداماتی هستند که در کتابخانه خوزنین انجام شدند.

************

مراسم بزرگداشت سالمندان در کتابخانه عمومی شهید ثالث روستای یحیی آباد با حضور جمعی از اعضای سالمند و مسوولان روستا برگزار شد.

حبیب آشوری مسوولیت کتابخانه عمومی یحیی آباد را برعهده دارد.

**********

نمایشگاه عکس و پوستر دفاع مقدس در کتابخانه عمومی شهید رجایی شهر قزوین برگزار شد.
نغمه ساعد مسوولیت کتابخانه عمومی شهید رجایی را برعهده دارد.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما