اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
بمناسبت هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
حدیث
خبرگزاری ها
فايل ها
کتاب خوان آبانماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران
1397/8/5 شنبه بازدید جمعی از مسئولان از کتابخانه عمومی شهر خاکعلی

مدیرکل سیاسی و تقسیمات کشوری ، فرماندار شهرستان آبیک و معاونت سیاسی امنیتی شهرستان آبیک از کتابخانه امام علی شهر خاکعلی بازدید نموکردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، در دیداری سرزده دکترفضلی مدیر کل سیاسی و تقسیمات کشوری استانداری بهمراه احمدپورفرماندارشهرستان آبیک و کلهر معاونت سیاسی اجتماعی و امنیتی شهرستان آبیک از کتابخانه عمومی امام علی (ع) شهر خاکعلی بازدید کرده و در جریان نقاط قوت و ضعف و عملکرد کتابخانه قرار گرفتند.

در این اقدام که رمضان حیدری رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و معاونت مدیر کل سیاسی استانداری نیز حضور داشتند، مسئول کتابخانه در رابطه با فعالیت ها و برنامه های فرهنگی و اقدامات کتابخانه توضیحاتی برای مدیران ارایه داد.

جذب 400 نفر عضو فعال در کمتر از دو ماه و برگزاری بیش از  30برنامه فرهنگی و کسب موفقیت نرگس سفری عضو فعال کتابخانه در مسابقات بین المللی چرتکه  و تعامل با کانون پرورش فکری کودکان و سایر دستگاهها از جمله مسایلی بود که مسئول کتابخانه به عنوان اقدامات انجام شده مطرح کرد.

همچنین برگزاری مسابقه کتابخوانی  با عنوان ضیافت بلا در روستاهای بخش بشاریات از دیگر اقداماتی بود که با استقبال فضلی همراه بود.

در ادامه فضلی و همراهان از بخشهای مختلف کتابخانه بازدید و ایجاد فضاهای رفاهی و مذهبی از قبیل  اتاق غذاخوری و نمازخانه و بخش کودک را از نکات قابل توجه در این کتابخانه عنوان کردند.

فضلی در این بازدید ایجاد و احداث فضاهای فرهنگی و کتابخانه ها را یکی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید برشمرد و از تلاش های انجام شده در راستای توسعه ی فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در سطح استان قزوین تقدیر کرد.

پایان پیام //

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما